Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 78m2 vo Przino

22 000 EUR

Shitet nga: kukja 19 Korr 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Shkup
Prodavam sprat od kukja 78 m2 vo naselba Przhino na posledna 16ka
Leaflet
Në fillim