Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka Patishka Reka Villa

0 MKD

Shitet nga: Llokman 10 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Prodavam kukja vo patishka reka,6000m2 plac so 200m2 kukja.Vo kukjata ima 4 sobi so 2 kupatila,salon so kujna na 2 sprata.Ima struja i voda vo kukjata,vo nea se gree so drva vrzani so parno i podno greenje.Ima kameri niz celata kukja koi mozat da se gledaat 24/7 casa na bilo koja odalecenost.Se prodava so se vo nejze.
Llokman
078249655
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione