Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo selo Mislesevo moze zamena za stan vo SK

15 000 EUR

Shitet nga: aleksandar 16 Sht 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Strugë
Se prodava ili menuva kuka vo selo mislesevo cenata ne e fiksna
aleksandar
078323164
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione