Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Shk 23:06
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KONTEJNERI KUKJI BARAKI VIKENDICI GARAZI KONTEJNER

1 MKD

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 30
28 Shk 23:59
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Sopisht

Izdavam vikendica vo Gorno Sonje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Sot 21:47 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Petrovec

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuka vo Kozle odlicna lokacija 255m2 plus dvor

219 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 10
Dje 20:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 19:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tetovë

Se prodava kukja na ul.: Mihajlo Rajcevic vo Tetovo

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 16:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tetovë

Se prodava kukja vo blizina na "6min" M. Recica, Tetovo

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 16:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuka plus apartmani vo Katlanovo i cel plac 1610m2

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:23 Shtëpi  ·  Gjevgjeli

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНА КУЌА ВО ГЕВГЕЛИЈА

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuki na Vodno Przino Crnice

Numri i dhomave: 4
28 Shk 23:59
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Sopisht

Izdavam vikendica vo Gorno Sonje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
28 Shk 17:42 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

LUX KUKA SO DVA BAZENA VO BARDOVCI

Numri i dhomave: 7
28 Shk 16:42 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kukja vo K.Voda 133m2 so Dvor 441m2 -Vednas Do S-Block SANIK

125 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
28 Shk 16:13 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam kuka vo Zlokukani 200m2 kaj Tomato p

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
28 Shk 07:01 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава куќа во Маџари

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
27 Shk 17:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

SE PRODAVA KUKA VO GORCE PETROV 100000 E

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Shk 23:06 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KONTEJNERI KUKJI BARAKI VIKENDICI GARAZI KONTEJNER

1 MKD

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 30
26 Shk 19:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Shk 04:07 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava plac od 600m2 so dve kukji od 90+30m2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
25 Shk 18:05 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PRODAVAM KUKA VO JURUMLERI !!!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
25 Shk 12:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kuka vo Kisela Jabuka Gorce Petrov

90 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
25 Shk 10:01 Shtëpi  ·  Manastir

Се продава стара куќа во Битола

Numri i dhomave: 5
24 Shk 15:18 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kukja vo Radisani

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
24 Shk 15:16 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kukja vo Radisani

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
24 Shk 11:36 Shtëpi  ·  Negotinë

SPRAT OD KUKJA

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
23 Shk 19:03 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE PRODAVA KUKA 70m2 so PLAC 900m2 G.Delcev Skopsko Pole

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
23 Shk 12:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава барака во Драчево

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Shk 12:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава куќа во Ѓорче Петров

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Shk 10:44 Shtëpi  ·  Gjevgjeli

Kuka vo Gevgelija

185 000 EUR

Numri i dhomave: 5
23 Shk 08:23 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kuka vo Butel 1

Numri i dhomave: 7
21 Shk 22:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Sprat od kuka, dvor, mini kuka i magacin vo Gjorce

144 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
21 Shk 09:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava kukja vo Cento na ul.Finska

1 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Shk 07:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavame kukja so skandinavski stil vo Gjorce

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Shk 22:37 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA MONTAZNA KUKJA OD 80M2

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
20 Shk 17:44 Shtëpi  ·  Strugë

Se prodava kuka vo Struga

150 000 EUR

Numri i dhomave: 7
20 Shk 10:46
Линк
Shtëpi  ·  Manastir

Kuka vo odlicna sostojba na ul.Car Samoil br. 190 Bitola

Numri i dhomave: 5
19 Shk 21:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA KUKA VO VLAE PR+2+PK

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Shk 20:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Ekskluziven plac 900m2 so zelenilo i kuka 230m2 Crnice

550 000 EUR

Numri i dhomave: 7
19 Shk 17:00 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава Куќа на Водно

195 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
19 Shk 13:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧЕНТО

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Shk 18:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Saraj

SE PRODAVA KUKA SO PLAC VO SARAJ PR+4+PK

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
18 Shk 17:29 Shtëpi  ·  Shtip

Kuka vo nas.Duzlak

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
18 Shk 11:50
Линк
Shtëpi  ·  Kriva Pallankë

Куќа од 162м2 во Крива Паланка

60 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
17 Shk 11:21 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Куќа со плац на ексклузивен дел од Козле

600 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Shk 18:10 Shtëpi  ·  Manastir

Се продава куќа, бавча и две штали во близина на Битола

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Shk 18:14 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kukja vo Vizbegovo do glavna ulica - 76 m2

Numri i dhomave: 3,5
14 Shk 20:57 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava kuka vo kozle

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Shk 13:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kuka od 99m2 vo Butel 2 na plac 625m2

1 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
13 Shk 20:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kuka vo Hipodrom

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione