Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva 2300m2 vo Ohrid CENA PO DOGOVOR

Shitet nga: Boban 10 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Nivata e posadena so 275 sadnici Jabolka,jabolkata se na 8-ma godina rod,obrabotuvani i spremni za ponatamosna obrabotka.
Leaflet
Në fillim