Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARA INVESTITOR ZA PLAC SO MARKICA ZA GRADBA

Shitet nga: Танески Трајче 10 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се бара Инвеститор или купувач за земјиште со маркица за градба на КП. 5337/1, П,П.12.1.120 КО Охрид 4 У.З. 12Б лок.12.1 на Ул. Сирма Војвода 110, на која има макица со површина од 336,57 м2 под објект. На плацот е дозволена градба на објект со вкупна површина на градбата од 3029,13 м2 и висина од 25.2 м / П+7+П со 40 паркинг места.
Танески Трајче
075813491
Leaflet
Në fillim