Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO VIZBEGOVO

Shitet nga: Zoran 23 Gush 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava plac so gradezna dozvola vo Vizbegovo.Se naoga pomegju glavniot pat i stariot Kacanicki pat,vednas do Panter mis.

Cena po DOGOVOR
Leaflet
Në fillim