Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC ZA LESNA INDUSTRIJA

50 EUR

Shitet nga: Зоран Дионисијев 01 Sht 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Итно продавам плац наменет за лесна индустрија(хала,сервис...) кој се наоѓа во Расадникот во Бутел. Плацот е со големина од 820м2. Плацот е оддалечен 300м од обиколницата.
Зоран Дионисијев
071241291
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione