Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

PLAC VO CRNICE 151M2

145 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 23 Dhj 09:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
  Online
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
OTKUP NA STANOVI I KUKI placevi deloven prostor 0 МКД
EKSKLUZIVNA LOKACIJA PARK 520m2 deloven prostor 1 200 ЕУР
VODNO namesten stan 64m2 1 350 ЕУР
UBAV STAN AERODROM 90M2 82 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Atraktiven plac vo Crnice na ulica Partenie Zoogravski od 151 m2 na dosta tivka lokacija idealen za izgradba na semejna kuka. Postaveni voda, struja i kanalizacija, plateni komunalii za dogradba. Sloboden pogled od tri strani.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
  Online
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
MacBook Pro Retina 15-inch 0 ЕУР
KUKA PRIPOR ODLICNA POZICIJA 160 000 ЕУР
Odlicna lokacija Centar stan 94m2 101 800 ЕУР
Stan od 125m2 vo mala zgrada kaj Vero vo Taftalidze 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione