Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Gazi Baba

0 MKD

Shitet nga: Joco 08 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Për vendbanimin
Se prodavaat 2 parceli (edna od 1485 m2 i 700 m2)vo naselba Keramidnica ,vo blizina kaj Komuna ,pogodno za deloven objekt so dozvola za gradba.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione