Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO STOPANSKI DVOR

Shitet nga: Jovica 29 Maj 04:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Placot se naoga vo stopanski dvor vo blizina na glavniot pat sto vodi do obikolnicata. Ima struja,voda i kanalizacija do samiot plac. Placot e so kompletna dokumetacija ( imoten list)
Leaflet
Në fillim