Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Volkovo od 2200m2

35 000 EUR

350 000 EUR

Shitet nga: Predrag 26 Maj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam plac vo Volkovo vo blizina na novata elitna naselba,2200m2 ,ogradeno,ima voda ,struja,mal objekt
Cena 35.000,00evra
Tel 078375378
Predrag
078375378
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione