Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac za gradenje na rezidencijalni kukji

0 EUR

Shitet nga: Zajcev rid 05 Qer 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Placot se naogja na zajcev rid so prekrasen pogled kon Skopje sovrsen za izgradba na rezidencija hotel ili kukja sl.
Cena po dogovor
Zajcev rid
077767449
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione