Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1400m2 vo Bardovci Povolno

20 EUR

Shitet nga: Slavica 23 Dhj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам плац во Бардовци во зона на семејно домување, 1400 м2 со можност за плус 1400 м2 со среден имотен лист.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione