Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 500m2 vo Taftalidze 1

0 MKD

Shitet nga: oliver 10 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Për vendbanimin
Se prodava plac od 500m2,so postoecka baraka, javuvanje posle 16h
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione