Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Parceli vo industriska zona vo Gorno Lisice

0 MKD

Shitet nga: Ljube 30 Korr 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat parceli vo:Industriska zona vo Gorno Lisice parcela broj:1117(2500m2) karsi Pope Kompani;Pintija parcela broj:4048(2505m2) pred manastirot Eremija;Vo selo Idrizovo parcela broj:5/6(8550m2). Site parceli izleguvaat na ulica.Broj za kontakt:070860612-Ljube
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione