Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC PRED PINTIJA ITNO

40 EUR

Shitet nga: ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА! 20 Maj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА!
075223544
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА, НАД ИНДУСТРИСКАТА ЗОНА. ПЛАЦОТ Е СО ПОВРШИНА ОД 2200 М2. МОЖНОСТ ЗА ПРОДАВАЊЕ НА ЦЕЛИОТ ПЛАЦ ИЛИ ПАРЦИЈАЛНО. ОД МЕСТОТО ИМА УБАВ ПОГЛЕД НА СКОПЈЕ И Е ОДДАЛЕЧЕНО 6 КМ ОД ЦЕНТАР. ЦЕНАТА КОЈА Е ОБЈАВЕНА Е ПОЧЕТНА СО МОЖНОСТ ЗА ДОГОВОР!
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА!
075223544
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione