Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Pripor

Shitet nga: Ljupco 24 Nën 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Placot se naogja vo naselba Pripor do placot ima kompletna infrastruktura asvalt, struja, voda, kanalizacija i telekomunikaciska mreza
Se prodava poradi isseluvanje vo stranstvo
Leaflet
Në fillim