Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1500m2 vo blizina na Kosturnica

Shitet nga: Зоран 07 Maj 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Плацот се наоѓа во близина на Костурница над Автоперална има вода, струја и пристапен пат
Цена по договор
Зоран
078 319 060
Leaflet
Në fillim