Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat dve kamp prikolki

1 200 MKD /ditë

Jepet me qera nga: sashko 19 Qer 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Izdavam dve kamp prikolki vo Ohrid, avtokamp Ljubanista, kompletno opremeni.
sashko
Në fillim