Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Elektronika | Kompjuterë (komplet)

Acer , 61
Apple , 52
Asus , 256
Compaq , 10
Xbox , 2
Dell , 116
HP , 142
HP , 2
Lenovo , 45
LG , 117
Panasonic , 5
Samsung , 50
Sony , 7
Toshiba , 11

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 15:32 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·   ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

se prodava nov kompjuter

4 500 MKD

Sot 15:31
Линк
Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup  ·  Saraj

saraj

600 EUR

Sot 11:59 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

GAMİNG DESKTOP RYZEN 5 3400G 16GB RAM

320 EUR

Sot 02:55 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Kavadar

Продавам компјутер

17 Pri 21:57 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam kompjuter

15 Pri 00:29 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Delux  ·  Shkup  ·  Sopisht

Prodavam komplet kompjuter so biro i stolica

10 000 MKD

14 Pri 11:12
Линк
Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Shkup  ·  Centar

iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)

45 000 MKD Намалена цена

12 Pri 23:23 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

Internet Caffe Komplet invertari + 3 ps4

4 000 EUR Намалена цена

12 Pri 11:03 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Мал буџет за комплет компјутер

3 600 MKD

10 Pri 11:40 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kompjuter gaming

32 000 MKD Намалена цена

10 Pri 01:19 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shtip

I5 3.6ghz /GTX 1060/ 16GB RAM Gaming Kompjuter

14 000 MKD

09 Pri 11:09 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Shiten te gjitha llojet e antminer BITMAIN

1 EUR

09 Pri 05:18 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Gaming Computer & Lg 75hz 1ms Monitor AMD Ryzen 5 3400g

320 EUR

04 Pri 05:11 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Kavadar

Kompjuter

300 EUR

04 Pri 04:16 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Prilep

Kompjuter-NZXT-Ryzen9 5950x - 3070Ti

1 399 EUR

02 Pri 22:01 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava kompjuter odlicna ponuda!!

6 500 MKD

02 Pri 05:36 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam gaming pc

14 000 MKD

02 Pri 04:35 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup

Gaming PC and Monitor

900 EUR

01 Pri 15:22 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Shkup  ·  Karposh

iMac 27" 5K Retina 2017, 1TB SSD, 8/16GB ram

1 200 EUR

01 Pri 11:00 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Pc amd ryzen 7, rx5700xt + monitor

42 000 MKD

31 Mar 19:04 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Intel Core  ·  Manastir

Se prodava Desktop PC

16 000 MKD

30 Mar 00:42 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup  ·  Centar

Dell OptiPlex 990

5 000 MKD

29 Mar 20:10 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Dibrë

PC desktop

17 000 MKD

29 Mar 19:57 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Celosen kompjuter so site raboti

30 000 MKD Намалена цена

29 Mar 14:16 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Kompjuter komplet

700 EUR

28 Mar 11:09 Shitore Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup

Premium Refurbished PC SFF/MINI/AIO so 2g garancija

100 EUR

28 Mar 11:09 Shitore Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkup

Iznajmuvanje na kompjuteri Computer rental servic

1 000 MKD

25 Mar 22:23 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Gaming kompjuter Lenovo

29 000 MKD

25 Mar 13:20 Shitore Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup

Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7

4 984 MKD Намалена цена

25 Mar 13:19 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Gejmerski kompjuteri i5, i7, Razen

10 690 MKD Намалена цена

24 Mar 19:58 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Predator  ·  Shkup  ·  Saraj

Mid Gaming Computer

26 000 MKD

19 Mar 18:36 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Ryzen 5 3600 Benq 144hz

680 EUR

18 Mar 08:35 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава компјутер

29 000 MKD

12 Mar 14:33 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Shkup  ·  Çair

Profesionalen Gaming Kompjuter - Vo Odlicna Sostojba

35 000 MKD

11 Mar 13:52 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  AMC  ·  Kumanovë

Shitet kompjuter (PC) + Monitor

300 EUR

07 Mar 00:01 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Intel Core  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

gaming kompjuter i5 16gb ram rx 580 graficka

500 EUR

04 Mar 13:14 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Budget gaming pc

18 000 MKD

03 Mar 17:47 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shtip

Desktop kompjuter vo odlicna sostojba

7 000 MKD

03 Mar 16:22 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Veles

Се продава mid-end gaming компјутер

27 000 MKD

03 Mar 03:06 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Prilep

Gaming Laptop Nitro AN515-54 i dopolnitelen kuler

29 900 MKD

02 Mar 09:24 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  AMC  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Десктоп компјутер

5 000 MKD

29 Shk 20:51 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Tetovë

Gaming pc, ryzen, rx5700xt

29 Shk 00:27 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Imac I5 27'

300 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione