Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и половни десктоп компјутери - Пазар3 огласи

Acer , 61
Apple , 52
Asus , 256
Compaq , 10
Xbox , 2
Dell , 116
HP , 142
HP , 2
Lenovo , 45
LG , 117
Panasonic , 5
Samsung , 50
Sony , 7
Toshiba , 11

Во оваа категорија на Пазар3.мк се врши продажба на нови и половни десктоп компјутери од брендовите: Acer, Apple, Asus, Dell, HP, Lenovo, LG, Samsung, Toshiba и др.


Купувајте поволно и продавајте брзо и едноставно на Пазар3.мк!

21 апр. 15:32 Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

se prodava nov kompjuter

4 500 МКД

21 апр. 15:31
Линк
Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Скопjе  ·  Сарај

Gaming kompjuter

600 ЕУР

21 апр. 11:59 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

GAMİNG DESKTOP RYZEN 5 3400G 16GB RAM

320 ЕУР

17 апр. 21:57 Десктоп компјутери  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam kompjuter

14 апр. 11:12
Линк
Десктоп компјутери  ·  Apple  ·  iMac  ·  Скопjе  ·  Центар

iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)

45 000 МКД Намалена цена

12 апр. 23:23 Десктоп компјутери  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Internet Caffe Komplet invertari + 3 ps4

4 000 ЕУР Намалена цена

10 апр. 11:40 Десктоп компјутери  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kompjuter gaming

32 000 МКД Намалена цена

09 апр. 11:09 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Shiten te gjitha llojet e antminer BITMAIN

1 ЕУР

04 апр. 05:11 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Кавадарци

Kompjuter

300 ЕУР

02 апр. 22:01 Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kompjuter odlicna ponuda!!

6 500 МКД

02 апр. 05:36 Десктоп компјутери  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam gaming pc

14 000 МКД

02 апр. 04:35 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Скопjе  ·  Скопје

Gaming PC and Monitor

900 ЕУР

01 апр. 15:22 Десктоп компјутери  ·  Apple  ·  iMac  ·  Скопjе  ·  Карпош

iMac 27" 5K Retina 2017, 1TB SSD, 8/16GB ram

1 200 ЕУР

01 апр. 11:00 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pc amd ryzen 7, rx5700xt + monitor

42 000 МКД

31 мар. 19:04 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Intel Core  ·  Битола

Se prodava Desktop PC

16 000 МКД

30 мар. 00:42 Десктоп компјутери  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Скопjе  ·  Центар

Dell OptiPlex 990

5 000 МКД

29 мар. 20:10 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Дебар

PC desktop

17 000 МКД

29 мар. 19:57 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Celosen kompjuter so site raboti

30 000 МКД Намалена цена

29 мар. 14:16 Десктоп компјутери  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kompjuter komplet

700 ЕУР

25 мар. 22:23 Десктоп компјутери  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Gaming kompjuter Lenovo

29 000 МКД

24 мар. 19:58 Десктоп компјутери  ·  Acer  ·  Predator  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mid Gaming Computer

26 000 МКД

19 мар. 18:36 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Тетово  ·  Теарце

Ryzen 5 3600 Benq 144hz

680 ЕУР

18 мар. 08:35 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава компјутер

29 000 МКД

11 мар. 13:52 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  AMC  ·  Куманово

Shitet kompjuter (PC) + Monitor

300 ЕУР

04 мар. 13:14 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Budget gaming pc

18 000 МКД

03 мар. 17:47 Десктоп компјутери  ·  LG  ·  Drug model  ·  Штип

Desktop kompjuter vo odlicna sostojba

7 000 МКД

03 мар. 03:06 Десктоп компјутери  ·  Acer  ·  Drug model  ·  Прилеп

Gaming Laptop Nitro AN515-54 i dopolnitelen kuler

29 900 МКД

02 мар. 09:24 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  AMC  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Десктоп компјутер

5 000 МКД

29 фев. 20:51 Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Gaming pc, ryzen, rx5700xt

29 фев. 00:27 Десктоп компјутери  ·  Apple  ·  iMac  ·  Тетово  ·  Теарце

Imac I5 27'

300 ЕУР

Продажба на користени компјутери - Пазар3 огласи


На Пазар3.мк се врши продажба на десктоп компјутери исто така познати само како компјутер или PC. Доколку сакате да купите компјутер по одлична цена разгледајте ја листата со огласи, и изберете користен компјутер во одлична состојба.


Често се продаваат половни компјутери сочувани и во одлична состојба, но по многу пониска цена.Нови десктоп компјутери - Пазар3 огласи


Дали знаевте дека освен користени компјутери на Пазар3 може да си купите и нов десктоп компјутер?Голем број на продавници специјализирани за продажба на компјутери и друга IT опрема своите производи ги огласуваат на Пазар3.мк. Такви се: Deka Electronics DOO Скопје (најголемиот центар во Македонија за половни и рефурбишед компјутери, лаптопи, монитори, сервери и друга ИТ опрема), ВЕЛМАРК (надоградба на постоечките компјутери, избор и набавка на нова ИТ опрема, сервис и одржување), Domino (компјутери, сервис, мултимедиа и др), ДДКом ДООЕЛ (комплетен избор на ИТ опрема и услуги) и многу други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации