Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Konzolatë për lojëra | Playstation | Shkup

PS1 , 3
PS2 , 4
PS3 , 53
PS4 , 111
PS4 , 15
PS5 , 12
PSP , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Konzolatë për lojëra , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Playstation | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 10:35 Shitore Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup

Sony Ps5 Disc

28 000 MKD

12 Pri 19:08 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup

Playstation 5 * SAMO AKTIVIRAN*

28 000 MKD

08 Pri 20:28 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS1  ·  Shkup

Playstation 1 dobro zacuvan

1 500 MKD

08 Mar 14:04 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Sony Playstation 4 Pro - PS4 Pro 1TB

15 000 MKD Çmimi me zbritje

17 Shk 23:04 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

2k24 za ps4

2 500 MKD

17 Shk 07:43 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

ps4

11 000 MKD Çmimi me zbritje

12 Shk 00:43 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup

Playstation 5 slim novo

32 000 MKD

15 Jan 04:09 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Shkup

Se prodava PS3

130 EUR

05 Jan 04:17 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Shkup

Se prodava

1 500 MKD

19 Dhj 10:19 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Sony play station 4

11 000 MKD

01 Dhj 06:04 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Ps4 Qip Jailbrake

260 EUR

27 Nën 17:10 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup

call of duty modern warfare II ps5

4 500 MKD

19 Nën 05:09 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Ps4 Slim 1tb

15 000 MKD

12 Nën 00:41 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Ps4 playstation 4

220 EUR

30 Sht 17:44 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup

Fifa 23 i NBA 2K23 za PS5

1 400 MKD

09 Sht 13:19 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Igri za PS4 i PS3 Sony Playstation

04 Sht 12:43 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Shkup

PS3 super slim jailbroken 500 gb

7 900 MKD

29 Gush 15:35 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup

PS5 novo nekoristeno

400 EUR

18 Gush 22:00 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Igri za PS4 novi

1 500 MKD

29 Qer 00:48 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup

PS4 igri

1 000 MKD

09 Mar 21:12 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

PS4

300 EUR

22 Shk 08:21 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup

Playstation 5 digitalna verzija

33 000 MKD

20 Jan 11:36 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Ps4 controller

4 000 MKD

20 Jan 11:36 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Ps4 controller

4 000 MKD

13 Jan 19:16 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Playstation 4 (ps4)

22 000 MKD

25 Dhj 17:33 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

PS4 igri

20 EUR

21 Nën 16:04 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Playstation 4 black 512gb

13 000 MKD

08 Nën 00:29 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Call of Duty: Modern Warfare II (2022)

4 990 MKD

05 Tet 16:40 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

zamenuvam ps4

300 EUR

21 Gush 09:24 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS2  ·  Shkup

Call of duty black ops

1 800 MKD

21 Gush 09:24 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Shkup

Call of duty black ops

1 800 MKD

21 Gush 09:23 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Shkup

Call of duty black ops

1 800 MKD

30 Korr 11:26 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

PlayStation 4 500GB

14 000 MKD

06 Korr 14:13 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Shkup

Se predovata ili se zamenuvat za ps3

200 MKD

06 Korr 14:13 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Shkup

Ndrohen ose shiten pere soni 3

200 MKD

04 Maj 23:44 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

PS4 Slim with 2 Joysticks 500 GB

16 000 MKD

04 Maj 14:47 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

PS4 Slim with 2 Joysticks 500GB

16 000 MKD

21 Mar 09:35 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Assassins creed oddysey i GTA 5

2 000 MKD

16 Mar 17:20 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Spider man igra za PS4

39 EUR

13 Shk 12:16 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

PS4 loj

1 090 MKD

08 Shk 17:16 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

Novi igri za PS i Xbox

1 000 MKD

25 Jan 19:12 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

PS4 so nov 500gb HDD

17 Jan 19:51 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup

PS4 vo odlicna sostojba

180 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Playstation | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione