Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на слушалки, маски, заштитни фолии, и други додатоци за мобилни телефони

Најголем избор на галантерија за мобилни телефони по одлични цени! На Пазар3 се врши продажба на најновата опрема и најновите додатоци за Вашите смарт телефони. Бежични полначи, Bluetooth слушалки, smart watch, футроли, маски за телфони и се останато.

21 фев. 12:02
Линк
Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Бутел

Apple Watch Series 9 45mm

20 000 МКД

20 фев. 14:31 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Бутел

Apple watch Series 8 41mm

250 ЕУР Намалена цена

18 фев. 19:35 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Велес

AirPods Max - Space Gray

27 000 МКД

16 фев. 17:45 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Охрид

Slusalki

1 200 МКД

13 фев. 20:27 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Airpods 2

2 000 МКД

07 фев. 22:29 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AirPods Pro 2

100 ЕУР

30 јан. 14:12 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Скопје

airpods pro

6 000 МКД

30 јан. 14:10 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Скопје

airpods pro

6 000 МКД

29 јан. 19:40 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Карпош

Air Pod pro gen 2

9 500 МКД

05 јан. 04:16 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apple Watch SE40mm

11 800 МКД Намалена цена

04 јан. 09:33 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Берово

Airpods pro 2

140 ЕУР

19 дек. 09:49 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Тетово

Maska i folii

1 000 МКД

18 дек. 01:48 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Штип

Apple Watch series 6

15 000 МКД

16 дек. 13:33 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Звучник JBLGO3

2 000 МКД

13 дек. 09:22 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung Galaxy Buds2

5 700 МКД Намалена цена

12 дек. 09:29 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Polnaci za iPhone i Samsung ORIGINAL

8 ЕУР Намалена цена

09 дек. 22:39 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Карпош

Apple AirPods Pro 2nd Gen

2 500 МКД

09 дек. 22:21 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA MAGSAFE ZA IPHONE !!!

2 000 МКД

Галантерија за мобилни телефони


Маски за телефони


Целосна опрема за заштита на Вашиот мобилен телефон, вклучувајќи заштитна фолија, футрола и маски за сите типови на мобилни телефони се продаваат на Пазар3.мк.Бежични слушалки за смарт телефони


Во категоријата "Додатоци за мобилни телефони" може да ја најдете најновата опрема за Вашиот смарт телефон. Покрај класичните слушалки, на Пазар3 се продаваат и бежични и bluetooth слушалки кои Ви овозможуваат да спортувате и да се движите без никаква пречка на долгите жици од клaсичните слушалки.


Останатиот избор на галантерија за мобилни телефони вклучува држачи за телефони, батерии, навигација за телефони, селфи стик, мемориски картички и многу друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации