Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefona celular | Alcatel

10.10 , 11
1x , 16
3x , 4
Drug model , 68
Idol 2 , 32
Idol 2 S , 28
Idol 3 , 31
Idol 4 , 9
Idol Mini , 17
OT-806 , 3
OT-813D , 1
OT-902 , 4
OT-991 , 9
OT-995 , 4
Pixi 4 (4) , 35
Pixi 4 (5) , 53
Pop 2 , 8
Pop 3 , 11
Pop 4 , 8
Pop C1 , 11
Pop C3 , 12
Pop C5 , 13
Pop C7 , 31
Pop C9 , 1
Pop D3 , 11
Pop D5 , 14
U3 , 4
U5 , 18

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefona celular | Alcatel | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Mar 23:36 Shitore Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Alcatel 2008g Alcatel 2001x

1 500 MKD

12 Mar 23:18 Shitore Telefona celular  ·  Alcatel  ·  3x  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

alcatel 3x

3 000 MKD

17 Nën 12:45 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Alcatel telefon

2 000 MKD

05 Nën 22:41 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Се продава таблет Alcatel 1T7

1 500 MKD

15 Sht 07:07 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup

Alcatel 1S, 5024D - користен

1 500 MKD

14 Sht 18:16 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава НОВ неотпакуван телефон Alcatel 1B

4 000 MKD

20 Gush 15:33 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  3x  ·  Shkup  ·  Karposh

PRODAVAM

2 000 MKD

16 Gush 15:20 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov neotpakuvan telefon Alcatel 1B

4 999 MKD

07 Gush 10:49 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

PRODAVAM

1 500 MKD

30 Korr 11:25 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch S'Pop  ·  Prilep

Се продавa Alcatel POP 4

1 500 MKD

26 Qer 14:07 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup

Alcatel 1S top stanje baterija odlicna cenata ne e fiksna

2 699 MKD

08 Qer 14:55 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Telefon Alcatel 3080

1 500 MKD

30 Pri 04:08 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Manastir

Alcatel One

3 000 MKD

03 Pri 17:49 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup

Alcatel 1 2021 nov nekoristen

5 000 MKD

07 Mar 20:06 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Alcatel 1s 2021 neotpakovan so garancija

6 000 MKD

16 Shk 15:46 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  1x  ·  Probishtip

Huawei p10 lite

5 000 MKD

03 Shk 12:32 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Novo Alcatel 1S 2021 2 godini garancija

5 000 MKD

30 Jan 15:06 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup

Alcatel A1 2021 dual skoro nov

2 999 MKD

22 Dhj 13:08 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alcatel 1S

100 EUR

20 Dhj 09:02 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shtip

Alcatel 3080 4g

1 500 MKD

02 Dhj 12:55 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  1x  ·  Manastir

Alcatel 1x

3 500 MKD

28 Nën 17:09 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pop C7  ·  Kumanovë

ALCATEL ONETOUCH POP C7

5 000 MKD

04 Nën 10:43 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Alcatel Pixi vo odlicna sostojba

1 500 MKD

15 Sht 00:24 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Krushevë

Se prodava Vape- Elektrichna cigara koristena 4 meseci

2 100 MKD

19 Gush 20:22 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol Alpha  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam nov A1 alpha 20 plus

3 000 MKD

22 Qer 22:55 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  1x  ·  Shkup  ·  Butel

Alcatel 1S fullpack

5 000 MKD

30 Maj 16:11 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pixi 3 (3.5)  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava

1 500 MKD

14 Maj 11:52 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alcatel 1 so garancija

1 900 MKD

05 Maj 15:46 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Alcatel Idol 1

04 Maj 21:14 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Ohër

Alcatel 1S 2021

6 000 MKD

15 Mar 15:04 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  U5  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alcatel U5 socuvan

1 000 MKD

15 Mar 04:34 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Alcatel 1B

3 000 MKD

13 Mar 23:04 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Alcatel 1B

3 000 MKD

13 Mar 12:42 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pixi 4 (4)  ·  Gostivar

Alcatel pixi4

1 000 MKD

12 Mar 17:47 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  1x  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava telefon

3 500 MKD

05 Mar 10:27 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Alcatel 1

3 500 MKD

04 Mar 21:23 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

IQOS

1 500 MKD

01 Shk 01:58 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pop C1  ·  Shkup  ·  Karposh

PRODAVAM

1 000 MKD

28 Jan 11:19 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Resnjë

Alcatel

4 500 EUR

17 Jan 18:49 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

se prodava ili zamenuva

2 500 MKD

16 Jan 21:06 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch S'Pop  ·  Ohër

Alcatel 1s (se prodava)

5 000 MKD

12 Jan 18:50 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  3x  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

ALCATEL 3X 2019

6 000 MKD

27 Dhj 09:52 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  1x  ·  Manastir

Alcatel 1

4 200 MKD

10 Dhj 01:18 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Veles

Se prodava telefon Alcatel 1, 2020god

4 000 MKD

30 Tet 18:36 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Nov Alcatel 1S 2019

6 000 MKD

29 Tet 23:22 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  1x  ·  Shtip

Se prodava Alcatel pixi

1 000 MKD

22 Tet 16:21 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Alcatel1

3 500 MKD

14 Sht 23:47 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2 S  ·  Tetovë

adapteri

1 EUR

04 Sht 14:11 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Ohër

Alcatel

2 000 MKD

22 Gush 10:30 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  1x  ·  Manastir

Se prodava Alcatel 1x

2 500 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Alcatel | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione