Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefona celular

Acer , 47
Alcatel , 639
Amoi , 1
Asus , 15
Apple , 1
BlackBerry , 87
Ericsson , 1
Gigabyte , 4
Google , 3
HP , 1
HTC , 419
Huawei , 1443
i-mate , 1
Lenovo , 216
LG , 558
Mobile , 9
Motorola , 130
Nokia , 350
Panasonic , 2
Samsung , 6103
Sony , 708
T-Mobile , 11
Telit , 1
Thuraya , 1
Vertu , 7
VK Mobile , 1
Vodafone , 8
XCute , 1
ZTE , 83

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 08:43
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Tetovë

Se prodava Samsung Galaxy S20 i Galaxy watch active2

16 000 MKD


Sot 17:27 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Shkup

SAMSUNG S22

280 MKD Намалена цена

Sot 17:27 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Shkup

IPHONE 11

190 EUR Намалена цена

Sot 17:27 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Shkup

SAMSUNG S20

12 000 MKD

Sot 14:15 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Shkup  ·  Butel

SAMSUNG A32 KORISTEN STAKLO KAKO NOV TOP CENA

4 700 MKD

Sot 13:44
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Ohër

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3

350 EUR Намалена цена

Sot 13:43
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Ohër

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3

350 EUR Намалена цена

Sot 12:52 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S24 256gb 24.Mes garanc.Telekom.MK

699 EUR

Sot 12:42 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy A15 4/128gb nov 2god. garanc.A1.MK

150 EUR Намалена цена

Sot 09:48 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Redmi Note10 Pro Max

7 000 MKD

Sot 09:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 Pro  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 15 Pro 128GB - Kako nov - Garancija do 26/11/2024

899 EUR

Sot 09:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 13 256GB - Socuvan kako nov - 3 Meseci Garancija

449 EUR

Dje 17:47 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  OnePlus  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OnePlus 9 8/128GB

17 000 MKD

Dje 13:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shtip

iphone 7plus

10 000 MKD

Dje 13:38 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Shkup

IPHONE 14

450 EUR

Dje 13:38 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A25  ·  Shkup

SAMSUNG A25 5g NOV

12 000 MKD

Dje 11:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Shkup  ·  Aerodrom

СОВРШЕН!!

9 000 MKD

13 Pri 23:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Strugë

iPhone 13 promax

520 EUR Намалена цена

13 Pri 21:34 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Note 9 Pro  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Xiaomi Note 10 Pro Onyx Gray 128GB

12 000 MKD

13 Pri 20:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Shkup  ·  Karposh

Samusung telefoni A 32 i A 14

4 000 MKD Намалена цена

13 Pri 20:41 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi Note 11  ·  Kumanovë

Xiaomi Redmi Note 11

6 000 MKD

13 Pri 15:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Tetovë

Samsung s23 plus Kako novo

470 EUR

13 Pri 11:33 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkup

IPHONE 12 128giga

18 500 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione