Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) Drug model

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) Drug model | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Pri 08:41
Линк
Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Mobilni telefoni novi i polovni


23 Pri 09:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Ipad 6ta generacija

12 000 MKD

21 Pri 15:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Se prodava iphone 8

5 000 MKD

20 Pri 11:10 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

iPhone 15+ 128gb Nov Neaktiviran od Telekom.MK

900 EUR

20 Pri 08:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Mobilni telefoni novi i polovni

17 Pri 11:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

PRODAVAM KORISTENI iPhone 5S, iPhone 6 & iPhone 7

100 EUR

16 Pri 15:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Ohër

iPhone 8

5 000 MKD Намалена цена

15 Pri 12:55 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Otkup na mobilni telefoni Mobilfon

14 Pri 13:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shtip

iphone 7plus

10 000 MKD

24 Mar 23:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Ohër

Prodavam iPhone 15 Pro Max 512Gb

200 EUR

24 Mar 12:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Strugë

Apple watch SE2 2023

11 Mar 23:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup

Iphone 15 256GB

48 500 MKD

08 Mar 00:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

IPHONE 15 PRO 128GB

950 EUR

07 Mar 22:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

iPhone 15 256GB nov

805 EUR

06 Mar 09:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Kërçovë

Iphone 15 pro

915 EUR

06 Mar 09:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Apple Watch SE 2 40mm-Socuvan Ekstra-Garancija do 31/08/2024

149 EUR

04 Mar 15:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Iphone 15 128g nov nekoristen

700 EUR Намалена цена

28 Shk 12:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup

Otkupp na telefoni naj realen 24/7

1 999 EUR

24 Shk 16:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

iphone 15pro 128 telekom A1

980 EUR

23 Shk 19:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup

iphone 15pro 512GB OT Istyle kupen

1 180 EUR

21 Shk 11:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

iphone 15pro titanium white 512G Neotpakuvan

19 Shk 09:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 15 Pro Max 256GB - Novi EuModeli -12 Meseci Garancija

1 189 EUR

16 Shk 11:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 15 Pro Max 256GB --NOVI--iBuy Mobile

1 179 EUR

13 Shk 18:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup

iphone 15pro 512g white neotpakuvan

1 230 EUR

12 Shk 16:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

iPhone 15 128GB - Black

700 EUR

07 Shk 11:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 15 256GB - Nov Neaktiviran EuModel - 12M.Garancija

849 EUR

06 Shk 22:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Veles

Apple iPhone 15 Pro Max

13 500 MKD

05 Shk 09:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 15 Pro Max 256GB - Novi EuModeli- 12 Meseci Garancija

1 199 EUR

03 Shk 00:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup

IPhone 15 128 gb nov

699 EUR

02 Shk 09:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 15 128GB-Socuvan kako nov- Garancija do 14/12/2025 A1

699 EUR

02 Shk 09:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 15 Pro Max 256GB - Novi Od Neptun - 12M.Garancija

1 219 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) Drug model | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione