Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 13

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 13 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Pri 09:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 13 256GB - Socuvan kako nov - 3 Meseci Garancija

449 EUR

11 Pri 10:40 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apple iPhone 13 Blue 128Gb kako Nov od USA

459 EUR Намалена цена

27 Mar 22:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup

iphone 13red 128g kako nov

430 EUR

08 Shk 10:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 13 256GB - Socuvan kako nov - 3 Meseci Garancija

499 EUR

03 Shk 11:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

iPhone 13 Midnight (Black) 128GB

490 EUR

17 Jan 14:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Aerodrom

I phone 13

450 EUR

02 Jan 22:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Iphone 13 PINK

29 000 MKD

25 Dhj 13:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

IPhone 13 128GB

500 EUR

24 Dhj 16:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Kumanovë

Iphone 13 128GB kako nov

519 EUR

24 Dhj 16:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Kumanovë

Iphone 13 128GB kako nov

519 EUR

16 Dhj 13:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

iPhone 13, Kako Nov, od Telekom

485 EUR

29 Nën 20:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Karposh

Iphone 13 /128GB

550 EUR

29 Nën 10:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Iphone 13 pro 128 GB vo odlicna sostojba

705 EUR

28 Nën 13:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Iphone 13 kupen od a1mk

472 EUR

26 Nën 19:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

iPhone 13 so 128GB KAKO NOV

520 EUR

19 Nën 08:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Karposh

Iphone 13 Pro 256GB Graphite - Istyle

780 EUR

04 Nën 01:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shtip

Iphone 13 128GB crven kako nov

550 EUR

01 Nën 16:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Iphone 13

32 500 MKD

08 Tet 08:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Centar

Pink iPhone 13 128gb

650 EUR

07 Tet 18:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Butel

Iphone 13pro

650 EUR

06 Tet 20:22 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Se prodava iPhone 13

550 EUR

06 Tet 19:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shtip

Se prodava iphone 13 128GB crven kako nov

600 EUR

21 Sht 22:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Iphone 13 256gb blue

650 EUR

30 Gush 16:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

IPHONE 13

39 500 MKD

12 Korr 16:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Ilinden

IPhone 13 mini / Blue/ 256GB/

800 EUR

15 Maj 23:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 13 mini 128GB Green

450 EUR

05 Maj 09:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Sveti Nikollë

iPhone 13 pro

750 EUR

20 Pri 14:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Dibrë

iPhone 13

150 EUR

23 Mar 09:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

iPhone 13 mini

431 EUR Намалена цена

18 Jan 06:20 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup

iPhone 13 512GB rose

559 EUR

14 Jan 15:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Ohër

Iphone 13 kako nov!

700 EUR

09 Jan 12:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shtip

Iphone 13 pod garancija

40 000 MKD

11 Dhj 15:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Saraj

iPhone 13 new unactivated

820 EUR

08 Dhj 14:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Centar

iPhone 13 128GB

750 EUR

28 Nën 17:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Kumanovë

iPhone 13 128gb red

56 000 MKD

15 Nën 14:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shtip

pod garancija iphone 13

45 000 MKD

13 Nën 22:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Karposh

iPhone 13 128GB black

790 EUR

11 Nën 11:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Karposh

Iphone 13 126 gb bleck

790 EUR

18 Tet 11:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Saraj

Iphone 13 New Neotpakuvan

22 Sht 10:11 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup

iPhone 13 Pro 128gb blue nov od Telekom

1 039 EUR

19 Sht 03:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Karposh

IPhone 13

19 Sht 03:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Karposh

iPhone 13

05 Sht 23:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Kavadar

IPhone

1 150 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 13 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione