Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefona celular | LG

Drug model , 28
F60 , 27
G Flex , 8
G Flex2 , 8
G2 , 16
G2 mini , 23
G3 , 59
G3 S , 4
G4 , 30
G5 , 7
G6 , 9
Joy , 31
K10 , 8
K22 , 1
K4 , 29
K8 , 13
KC550 , 1
L Bello , 5
L Fino , 3
L50 , 19
L70 D320N , 41
L80 , 3
L90 D405 , 8
Leon , 12
Magna , 4
Nexus 5 , 29
Nexus 5X , 8
Nexus 6 , 2
Spirit , 34
T385 , 3
T580 , 2
V10 , 3
V30 , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefona celular | LG | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Shk 15:38 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Tetovë

LG K42

6 000 MKD

20 Nën 13:43 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG VELVET

18 Nën 18:28 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mobilen telefon

1 200 MKD

13 Maj 07:27 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Televizor malku upotrebuvan kako nov

24 Pri 19:29 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Prilep

LG V50 ThinQ 5G

250 EUR

10 Dhj 14:32 Telefona celular  ·  LG  ·  K22  ·  Shkup  ·  Çair

Nov Lg k22 smarthone

5 000 MKD

16 Tet 01:15 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Prilep

Се продава LG телефон

24 Sht 10:28 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam LG G6, Samsung S5 neo grstis

3 000 MKD

24 Sht 03:18 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam LG G6, Samsung S5 neo grstis

3 000 MKD

24 Sht 03:18 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam LG G6, Samsung S5 neo grstis

3 000 MKD

24 Sht 03:18 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam LG G6, Samsung S5 neo grstis

3 000 MKD

02 Shk 22:25 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG G6 od T-Mobile

3 000 MKD Намалена цена

20 Dhj 14:48 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG velvet nov

550 EUR

30 Nën 22:06 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

LG mobilen nov neotpakovan

5 000 MKD

13 Nën 15:40 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

LG K52 nov

7 500 MKD

28 Qer 15:29 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG K22

6 000 MKD

12 Qer 13:25 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Koçan

Se zamenuva LG k22

10 000 MKD

07 Mar 00:37 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Veles

LG K420

15 000 MKD

15 Shk 20:06 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Telefon Lg k22

5 000 MKD

12 Shk 16:57 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Prilep

LG K22 Nov

6 500 MKD

02 Jan 23:39 Telefona celular  ·  LG  ·  G2 mini  ·  Radovisht

Huawei Honor 6X

2 700 MKD Намалена цена

09 Nën 15:29 Shitore Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup

AKCIJA NA DENOT LG L35

650 MKD

25 Tet 07:31 Telefona celular  ·  LG  ·  G4  ·  Kavadar

Продавам Lg G4 неисправен

1 000 MKD

01 Tet 02:59 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Gjevgjeli

вамвамвамвамвам

24 Sht 09:06 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Gostivar

LG K4

1 300 MKD

09 Sht 18:21 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup

LG V40 NOV

200 EUR

22 Qer 09:58 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Gostivar

LG K4

1 000 MKD

02 Qer 04:21 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Kërçovë

mobilen telefon

2 900 MKD

24 Shk 23:59 Telefona celular  ·  LG  ·  K10  ·  Sveti Nikollë

LG K10 2017

30 Nën 13:25 Telefona celular  ·  LG  ·  G5  ·  Manastir

LG G5

3 500 MKD

28 Nën 16:59 Telefona celular  ·  LG  ·  G5  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG G5

14 Nën 15:45 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Shkup  ·  Karposh

LG G6 NOV NEOTPAKUVAN

10 000 MKD

17 Sht 23:01 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov LG K4

6 000 MKD

30 Korr 17:42 Telefona celular  ·  LG  ·  K8  ·  Tetovë

LG K8 VO DOBRA SOSTOJBA ITNO VREDI DA SE VIDI

4 990 MKD

30 Maj 18:22 Telefona celular  ·  LG  ·  Spirit  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

LG Spirit 4G

4 000 MKD

29 Mar 14:01 Telefona celular  ·  LG  ·  K10  ·  Manastir

Lg K10 2017

6 000 MKD

03 Mar 09:25 Telefona celular  ·  LG  ·  G3  ·  Shkup  ·  Centar

LG G3 3G RAM 32G MEMORIJA

6 000 MKD

27 Shk 21:12 Telefona celular  ·  LG  ·  Nexus 5X  ·  Shkup  ·  Centar

LG Nexus 5X

3 000 MKD

08 Shk 17:46 Telefona celular  ·  LG  ·  G5  ·  Ohër

LG G5

6 500 MKD

03 Shk 22:10 Telefona celular  ·  LG  ·  Magna  ·  Shkup  ·  Butel

LG Magna

2 800 MKD

03 Shk 14:37 Telefona celular  ·  LG  ·  V30  ·  Shkup  ·  Karposh

LG V30 odlicno socuvan

350 EUR

02 Shk 16:16 Telefona celular  ·  LG  ·  L90 D405  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG L90 kako nov

2 800 MKD Намалена цена

27 Jan 14:11 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Prilep

LG K4 2017

5 500 MKD

11 Jan 16:15 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG G6 4 RAM i 64GB

210 EUR

04 Jan 22:34 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Manastir

LG G6

25 000 MKD

04 Jan 14:04 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG V20 во одлична состојба

12 500 MKD

07 Dhj 22:44 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

2 Тelefoni LG K4

3 500 MKD

14 Nën 10:15 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Kumanovë

LGG6+

270 EUR

14 Nën 09:30 Telefona celular  ·  LG  ·  Drug model  ·  Kumanovë

LGG6+

280 EUR

12 Nën 14:20 Telefona celular  ·  LG  ·  G5  ·  Shkup  ·  Çair

LG G5 4GB/32GB Gold

7 000 MKD Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | LG | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione