Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefona celular | Nokia

100 , 7
1100 , 7
2.4 , 2
220 , 2
222 , 2
2760 , 3
3 , 12
3.4 , 1
3310 , 10
4.2 , 1
5 , 32
5230 , 4
6 , 7
6.1 Plus , 1
6020 , 2
6310i , 10
7 Plus , 2
8800 , 3
Asha , 6
C2-02 , 4
C5-03 , 4
Drug model , 69
E7 , 5
Lumia 520 , 7
Lumia 530 , 10
Lumia 535 , 18
Lumia 550 , 6
Lumia 610 , 3
Lumia 625 , 7
Lumia 630 , 15
Lumia 635 , 7
Lumia 640 , 13
Lumia 650 , 1
Lumia 800 , 4
Lumia 900 , 2
Lumia 920 , 6
Lumia 925 , 7
Lumia 930 , 6
N8 , 3
N900 , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefona celular | Nokia | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Pri 14:29 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava nov nekoristen Nokia T20 tablet kupen od A1

8 500 MKD

18 Pri 14:22 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava nov nekoristen Nokia T20 tablet kupen od A1

8 500 MKD

09 Pri 22:37 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Tetovë

Nova Nokia E72 I Nokia 6100

08 Pri 11:08 Shitore Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Original Nokia 3310 teget i siva boja novi Dual sim

2 990 MKD

05 Pri 15:21 Shitore Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nokia 6310 (2021) Novi vo site boi 2.8 inci FM radio BT

4 290 MKD

05 Pri 14:28 Shitore Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Original Nokia 106 black novi do 20 dena baterija

1 490 MKD

08 Jan 11:44 Shitore Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nokia 6300 4G Original novi vo site boi Dual sim

3 590 MKD

20 Nën 13:48 Telefona celular  ·  Nokia  ·  2.4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

NOKIA 2.4

15 Gush 12:58 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Nokia G10

4 500 MKD

11 Nën 00:14 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

NOKIA 5.4

10 000 MKD

31 Gush 19:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Manastir

Mobilen telefon Nokia-5, TA-1024

50 EUR

06 Gush 21:10 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Prodazba na stari mobilni

23 Qer 00:24 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Shkup  ·  Aerodrom

NOKIA 3310 Dual Sim - Neotpakuvan

1 200 MKD

03 Qer 01:35 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Koçan

Se prodava Nokia G10 so garancia koristen 2 meseci

8 000 MKD

03 Qer 01:28 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Koçan

Se prodava Nokia G10 so garancia koristen 2 meseci

8 000 MKD

30 Pri 14:27 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nokia 2.1

2 000 MKD

26 Pri 14:33 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nokia 6820a

2 000 MKD

14 Pri 17:43 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mobilen telefon Nokia 3310

5 000 MKD

22 Shk 11:20 Shitore Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nokia 3310 Dual sim original novi teget i krem

3 500 MKD

22 Shk 11:19 Shitore Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nokia 150 black novi camera FM radio BT MicroSD

2 700 MKD

16 Dhj 02:22 Telefona celular  ·  Nokia  ·  2.4  ·  Gjevgjeli

Се продава

3 000 MKD

29 Nën 10:42 Telefona celular  ·  Nokia  ·  5  ·  Kërçovë

Nokia 5 2017

10 000 MKD

26 Nën 00:26 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Manastir

Telefon Nokia 5.1

50 EUR

06 Nën 19:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3.4  ·  Ohër

Nov Nokia 3.4 so dve godini garancija

13 Shk 01:43 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Strugë

NOKIA 1100 RH 18

7 500 EUR

24 Jan 11:51 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Strumicë

Nokia 2.1

19 Jan 14:49 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nokia 5.3

5 000 MKD Намалена цена

12 Jan 08:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  4.2  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Dva mobilni telefoni Nokia 4.2

6 500 MKD Намалена цена

12 Dhj 01:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

Nokia 3.4

130 EUR

11 Dhj 19:43 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

Se prodava

130 EUR

11 Dhj 11:49 Shitore Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 650  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Microsoft Lumia 650

2 490 MKD

09 Dhj 09:54 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup

Nokia 2.1 kako nov

40 EUR Намалена цена

05 Nën 02:40 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Se prodava

6 000 MKD

29 Tet 23:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  5  ·  Prilep

NOKIA 5 (2017)

4 000 MKD

28 Tet 20:24 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Socuvani mobilni

990 MKD

28 Tet 15:16 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Nokia N95 Mini 8GB

150 EUR

27 Tet 13:40 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Shtip

NOV MOBILEN NOKIA 3310 3G

50 EUR

19 Tet 02:17 Telefona celular  ·  Nokia  ·  5  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam nokia 5 kako nov

3 000 MKD

27 Sht 17:42 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Nokia 2.3

13 Sht 12:48 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nokia 5

70 EUR

30 Gush 14:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Nokia5 i Samsung j3 2017

120 EUR

30 Gush 14:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nokia5 i Samsung j3 2017

120 EUR

30 Gush 14:18 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Nokia5 i Samsung j3 2017

30 Gush 14:43 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Nokia5 i Samsung j3 2017

120 EUR

25 Korr 00:23 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6.1 Plus  ·  Kumanovë

Now

26 Qer 09:52 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Nokia 8

10 000 MKD

06 Maj 03:59 Telefona celular  ·  Nokia  ·  1100  ·  Demir Hisar

Nokis1100

15 EUR

29 Pri 17:26 Telefona celular  ·  Nokia  ·  5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Nokia 5 zamena

5 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione