Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Elektronika | Telefona celular | Samsung Drug model

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Drug model | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Pri 11:03 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S24+ 12/256 NOV 2god.garanc.Telekom.MK

800 EUR

19 Pri 20:23 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Samsung A55 Nov/24m Garancija 8/256

23 000 MKD

17 Pri 17:03 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S24 8/256gb 24.Mes garanc.Telekom.MK

695 EUR

16 Pri 15:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Gostivar

Se prodava samsung fold 3 cena po dogovor mozhe i zamena

1 MKD

15 Pri 12:42 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy A15 4/128gb nov 2god. garanc.A1.MK

150 EUR Намалена цена

06 Pri 19:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Samsung Galaxy A35 5G

05 Pri 15:22 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung 45W Original Super fast charge 2.0 polnaci

990 MKD Намалена цена

27 Mar 10:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Veles

Samsung Fold Z4

600 EUR

21 Mar 15:05 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Watch 5 Pro Kako Nov 12m.Garencia MOBIL SHOP

180 EUR Намалена цена

19 Shk 10:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung A15 128/4GB - 12M.Garancija Na Ekran - 24M.Garancija

159 EUR

16 Shk 11:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung S24 Ultra --Novi--iBuy Mobile

1 029 EUR

31 Jan 08:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Се продава Таблет Самсунг А 7 10.5 инчи

6 000 MKD

18 Jan 17:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung S23 Ultra

48 000 MKD

16 Jan 21:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Samsung Tablet TAB E 9.6 inch

6 000 MKD

15 Jan 04:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

A53 5g

15 000 MKD

13 Jan 16:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Kriva Pallankë

TABLET SAMSUNG TAB S6 LITE

12 000 MKD

19 Dhj 15:36 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung F54 5G Silver Nov 256Gb 8Gb ram 108Mp 6000mAh

19 990 MKD

08 Dhj 16:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Продажба на samsung

100 EUR

28 Nën 11:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Samsung A40

3 500 MKD Намалена цена

02 Nën 10:37 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung Galaxy A90 5G black snapdragon 855 128/6Gb

199 EUR Намалена цена

01 Nën 20:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mobilni telefoni polovni

2 500 MKD

31 Tet 08:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Strumicë

Samaung galaxy j5 vo odlicma sostojba

2 000 MKD

29 Tet 00:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup

Samsung A34 5G 6GB |128 GB

15 000 MKD

24 Tet 19:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Prodavam samsung M02s

130 EUR

19 Sht 14:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Samsung galaxy Z fold 3 256гб

360 EUR

18 Sht 22:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Samsung galaxy Z fold 3

360 EUR

07 Sht 20:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Gjevgjeli

SAMSUNG Galaxy A6 duos

5 500 MKD

25 Gush 14:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Samsung Galaxy A02 S

2 500 MKD

21 Gush 13:01 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung Tab S8 Plus nov 12.4 inci Amoled 8/128Gb

649 EUR

19 Gush 09:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup

SAMSUNGS8+

170 EUR

18 Gush 21:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup

Odlicno socuvan Samsung Z Flip 3

40 000 MKD

14 Gush 22:10 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung A04s White Nov 32/3gb so 24m Garancija

6 490 MKD Намалена цена

12 Gush 13:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam samsung galaxy M10 3900 denar

3 900 MKD

11 Gush 19:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S10/128gb

6 000 MKD Намалена цена

10 Gush 14:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung Galaxy Tab

200 EUR

13 Korr 18:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam samsung a72

11 000 MKD

12 Korr 10:33 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung A04s black nov 3/32Gb 90hz so 24m garancija

6 490 MKD Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Drug model | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione