Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Shkup

Beko , 18
Hamachi , 1
LG , 66
Panasonic , 38
Philips , 67
Samsung , 148
Sony , 68

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Shk 14:03
Линк
Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

LED QLED OLED LCD site modeli na TV

Online

26 Shk 08:45
Линк
Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

TВ СЕРВИС ДОАГАМЕ НА ПОВИК

200 MKD

26 Shk 07:49 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

prodavam televizor

9 000 MKD

21 Shk 14:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

LED QLED OLED LCD site modeli na TV

Online
19 Shk 16:02 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Grundig  ·  Shkup  ·  Centar

Kupuvam TV Grundig 55" model 55GDU7500W

1 EUR

08 Shk 11:04 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

LG 42" 3D televizor

400 EUR

04 Shk 09:01 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung LE19R71B televizor-monitor

1 500 MKD Намалена цена

30 Jan 14:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Televizori

1 MKD

28 Jan 13:36 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG 42LD750 LCDTelevizor

1 000 MKD

27 Jan 09:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Телевизор LG / Televizor LG

8 000 MKD Намалена цена

22 Jan 14:00 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup

Television Samsung

2 000 MKD

18 Jan 15:36 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UE  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam TV

29 000 MKD

06 Jan 11:46 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Телевизор СМАРТ / Televizor SMART

8 500 MKD

06 Jan 00:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

NOV PROEKTOR BENQ

14 000 MKD

05 Jan 09:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LG OLED C2 55'INCH 120hz , G-Sync , Freesync

55 000 MKD

02 Jan 21:59 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  29P  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam PHILIPS TV

4 000 MKD

01 Jan 11:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Televizor

4 000 EUR

24 Dhj 14:21 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Quadro  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Televizor Elektra i Qard 32"

1 EUR

13 Dhj 09:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Grundig  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TV Grunding 55

25 000 MKD

12 Dhj 20:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam televizori

2 000 MKD

03 Dhj 15:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Quintrix  ·  Shkup  ·  Centar

Panasonic-телевизор

3 000 MKD

02 Dhj 16:46 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Televizor

4 500 MKD

02 Dhj 13:14 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam malo televizorce

2 300 MKD

29 Nën 04:46 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Grundig  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gruding smart tv

27 Nën 15:06 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Smart tv Hisense 4K 55” . Zamena samo so android tv

1 EUR

19 Nën 05:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Grundig  ·  Shkup  ·  Çair

Grundig televizor

4 500 MKD

07 Nën 09:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Shkup

Se prodava Sony LCD TV, vo odlicna sostojba

10 000 MKD

31 Tet 14:10 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UE  ·  Shkup  ·  Karposh

Skopje, Taftalidze

30 000 MKD

25 Tet 15:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Adaptilen drzac za televizor NEDIS

3 000 MKD Намалена цена

24 Tet 11:27 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Prodavam HP profesionalen printer

100 EUR

17 Tet 00:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

TV lg

15 000 MKD

12 Tet 20:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Viera  ·  Shkup  ·  Karposh

Panasonic Smart TV 4K LED

10 000 MKD

03 Tet 20:21 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava nov tv LG 50 UR 73003 LA model 2023

25 000 MKD

27 Sht 01:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

se prodava nov samsung TELEVIZOR 4K UHD 50 INCEN

17 500 MKD

24 Sht 22:25 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

se prodava nov samsung TV 4K UHD 50 INCEN

17 400 MKD Намалена цена

22 Sht 15:55 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Philips Powervision tv

1 300 MKD

04 Sht 12:44 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fuego tv

2 500 MKD

30 Gush 10:53 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Televizor Panasonic

4 000 MKD

27 Gush 11:55 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Televizor SAMSUNG

3 000 MKD

22 Gush 23:33 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  32P  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Philips TV 32" LCD / Televizor LCD

90 EUR

22 Gush 20:34 Televizorë dhe Projektorë  ·  Друга марка  ·  Quadro  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Televizor itno

3 000 MKD

18 Gush 21:57 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Phillips LED 4K UHD 65PUS7657/12 S

30 000 MKD

17 Gush 18:55 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Phillips LED 4K UHD 65PUS7657/12 S

30 000 MKD

09 Gush 09:45 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

ТV Sony Bravia

6 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione