Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Prilep

продавам тв-самсунг 1000д.

1 000 MKD

Dje 12:54 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Shkup  ·  Centar

PROMOCIJA NA 4MP BULLET KAMERI ZA VIDEO NADZOR

3 990 MKD

17 Pri 13:19 Fotoaparate  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам GoPro Hero5 Session

8 000 MKD

16 Pri 17:59 Fotoaparate  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam Nikon D5600

28 000 MKD

14 Pri 18:52 Fotoaparate  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Panasonic DMC-G85

800 EUR

14 Pri 09:22 Shitore Video kamera  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini kameri za sport alarm kola doma biznis

1 190 MKD

Online
11 Pri 14:25 Video kamera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sony FDR-AX1 Digital 4K Video Camera Recorder

4 000 EUR

11 Pri 14:24 Fotoaparate  ·  Shkup  ·  Centar

Canon 6D + Објектив 28-135mm Ultrasonic

550 EUR

11 Pri 13:59 Video dhe DVD  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам DVD player

3 000 MKD

10 Pri 18:44 Video dhe DVD  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

EXyu i stranski CDa so pop muzika 200 komada

60 MKD

07 Pri 19:37 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Shkup  ·  Centar

Prodazba i montaza na alarm sistemi Paradox

13 999 MKD

07 Pri 19:36 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Shkup  ·  Centar

Promocija na full color kameri za video nadzor

13 999 MKD

07 Pri 19:34 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Shkup  ·  Centar

Promocija na 5MPx FULL COLOR kameri za video nadzor

29 999 MKD

07 Pri 19:30 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Shkup  ·  Centar

Promocija na komplet od osum kameri za video nadzor

30 999 MKD

07 Pri 19:28 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Shkup  ·  Centar

Promocija na full color kameri za video nadzor

19 999 MKD

07 Pri 19:27 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Shkup  ·  Centar

Promocija na kompleti Dahua kameri za video nadzor

17 999 MKD

07 Pri 19:27 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Shkup  ·  Centar

Profesionalen video nadzor so montaza

11 999 MKD

07 Pri 19:21 Video mbikqyrës dhe alarm  ·  Shkup  ·  Centar

Profesionalni wifi kameri za video nadzor

3 999 MKD

04 Pri 12:54 Fotoaparate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Nikon D750

1 000 EUR Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione