Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Kumanovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Pri 11:09 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Libher 912

07 Pri 11:08 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Drobilka Jaw

07 Pri 11:06 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Se prodava

07 Pri 11:06 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager Case

17 Mar 10:04 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Masina za busenje

17 Mar 10:02 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Se prodava

1 EUR

26 Shk 12:16 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Se prodava

1 MKD

24 Shk 19:37 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager JCB

24 Shk 19:30 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager JCB 220

24 Shk 19:26 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Se prodava

1 EUR

22 Shk 13:32 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Masina Grejder

11 Shk 22:43 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Se prodava

1 EUR

28 Jan 15:57 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Libher 914

13 Jan 19:22 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Se prodava

29 Dhj 10:04 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Se prodava

1 MKD

19 Dhj 22:58 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Freza za sneg

11 Dhj 12:39 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

BAGER FIAT HITACHI

20 000 EUR

23 Nën 12:28 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

BUSALICA ZA KAMEN ATLAS COPCO

18 Nën 16:53 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Grejder

27 Tet 16:51 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Caterpilar D5

23 Tet 10:54 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

JCB

11 Tet 12:06 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Konusna drobilka GP 11

11 Tet 11:30 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager JBC

17 Sht 20:16 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Grejder vo odlicna sostojba

16 Sht 09:13 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Drobilka komatsu

16 Sht 09:12 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Mobilno sito

16 Sht 09:10 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

JCB 3xc

27 Gush 15:41 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager

22 Gush 16:59 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager CATERPILLAR 330BL

1 999 EUR

21 Gush 21:25 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Vibro ploca Wacker Neuson DPU5545HECH

4 800 EUR

24 Korr 13:05 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Bager JCB 3CX

04 Korr 10:12 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Mercedes-Benz kiper kran

21 000 EUR

13 Qer 17:07 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Mini Bager Komatsu PC55MR-3

15 500 EUR

23 Maj 17:28 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Drobalica Kamion 1016 Bager 5.5t

07 Maj 11:10 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

JCB 3cx 1998

16 Pri 13:09 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Mikser betoni pomp Astra

13 Shk 13:41 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Mobilna drobilica parker plant

200 EUR

24 Tet 11:59 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Pist vibruse per shtylla betoni

18 Sht 15:01 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

bager ok 6 /22

1 EUR

18 Sht 14:57 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

vibro zaba

1 EUR

06 Gush 18:24 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Nova masina za busenje

28 Qer 20:16 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Gradežni mašini I delovi za gradezni mašini

16 Maj 22:32 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Volvo fl10 1986god mikser

1 EUR

06 Maj 18:35 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Korpi za minibager i pikamer

22 EUR

03 Shk 20:45 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Grejder Aveling

23 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione