Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 апр. 11:09 Градежни машини  ·  Куманово

Libher 912

07 апр. 11:08 Градежни машини  ·  Куманово

Drobilka Jaw

07 апр. 11:06 Градежни машини  ·  Куманово

Se prodava

07 апр. 11:06 Градежни машини  ·  Куманово

Bager Case

17 мар. 10:04 Градежни машини  ·  Куманово

Masina za busenje

17 мар. 10:02 Градежни машини  ·  Куманово

Se prodava

1 ЕУР

26 фев. 12:16 Градежни машини  ·  Куманово

Se prodava

1 МКД

24 фев. 19:37 Градежни машини  ·  Куманово

Bager JCB

24 фев. 19:30 Градежни машини  ·  Куманово

Bager JCB 220

24 фев. 19:26 Градежни машини  ·  Куманово

Se prodava

1 ЕУР

22 фев. 13:32 Градежни машини  ·  Куманово

Masina Grejder

11 фев. 22:43 Градежни машини  ·  Куманово

Se prodava

1 ЕУР

28 јан. 15:57 Градежни машини  ·  Куманово

Libher 914

13 јан. 19:22 Градежни машини  ·  Куманово

Se prodava

29 дек. 10:04 Градежни машини  ·  Куманово

Se prodava

1 МКД

19 дек. 22:58 Градежни машини  ·  Куманово

Freza za sneg

11 дек. 12:39 Градежни машини  ·  Куманово

BAGER FIAT HITACHI

20 000 ЕУР

18 ноем. 16:53 Градежни машини  ·  Куманово

Grejder

27 окт. 16:51 Градежни машини  ·  Куманово

Caterpilar D5

23 окт. 10:54 Градежни машини  ·  Куманово

JCB

11 окт. 12:06 Градежни машини  ·  Куманово

Konusna drobilka GP 11

11 окт. 11:30 Градежни машини  ·  Куманово

Bager JBC

17 септ. 20:16 Градежни машини  ·  Куманово

Grejder vo odlicna sostojba

16 септ. 09:13 Градежни машини  ·  Куманово

Drobilka komatsu

16 септ. 09:12 Градежни машини  ·  Куманово

Mobilno sito

16 септ. 09:10 Градежни машини  ·  Куманово

JCB 3xc

27 авг. 15:41 Градежни машини  ·  Куманово

Bager

22 авг. 16:59 Градежни машини  ·  Куманово

Bager CATERPILLAR 330BL

1 999 ЕУР

21 авг. 21:25 Градежни машини  ·  Куманово

Vibro ploca Wacker Neuson DPU5545HECH

4 800 ЕУР

24 јул. 13:05 Градежни машини  ·  Куманово

Bager JCB 3CX

04 јул. 10:12 Градежни машини  ·  Куманово

Mercedes-Benz kiper kran

21 000 ЕУР

13 јун. 17:07 Градежни машини  ·  Куманово

Mini Bager Komatsu PC55MR-3

15 500 ЕУР

07 мај 11:10 Градежни машини  ·  Куманово

JCB 3cx 1998

16 апр. 13:09 Градежни машини  ·  Куманово

Mikser betoni pomp Astra

13 фев. 13:41 Градежни машини  ·  Куманово

Mobilna drobilica parker plant

200 ЕУР

18 септ. 15:01 Градежни машини  ·  Куманово

bager ok 6 /22

1 ЕУР

18 септ. 14:57 Градежни машини  ·  Куманово

vibro zaba

1 ЕУР

06 авг. 18:24 Градежни машини  ·  Куманово

Nova masina za busenje

28 јун. 20:16 Градежни машини  ·  Куманово

Gradežni mašini I delovi za gradezni mašini

16 мај 22:32 Градежни машини  ·  Куманово

Volvo fl10 1986god mikser

1 ЕУР

06 мај 18:35 Градежни машини  ·  Куманово

Korpi za minibager i pikamer

22 ЕУР

03 фев. 20:45 Градежни машини  ·  Куманово

Grejder Aveling

23 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации