Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Scania , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Scania | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:33
Линк
Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 410  ·  Shkup  ·  Ilinden

SCANIA R410/ WIELTON

49 000 EUR

Dje 15:57
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 450  ·  Shtip

Scania R450


Dje 15:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 450  ·  Shtip

Scania R450

Dje 11:33 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 410  ·  Shkup  ·  Ilinden

SCANIA R410/ WIELTON

49 000 EUR

20 Shk 20:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 410  ·  Veles

Scania R410

21 000 EUR

20 Shk 13:19 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  Drug model  ·  Manastir

se prodava kamionce

13 500 EUR

20 Shk 13:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 440  ·  Kumanovë

SCANIA 440 2011 RETARDER

12 900 EUR

19 Shk 00:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R440  ·  Shkup  ·  Studeniçan

Scania R 440

33 000 EUR

07 Shk 08:56 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 420  ·  Shtip

Scania R420 Tandem Mega

17 800 EUR

02 Shk 20:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 450  ·  Shtip

Scania R450 & Schmitz Ladilnik

31 Jan 14:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 420  ·  Demir Hisar

Scania R420

27 Jan 09:30 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 410  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SCANIAR410

1 EUR

08 Jan 13:47 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Radovisht

6x4 Deferencijali komplet

08 Jan 13:43 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Radovisht

DEFERENCIJALI 6x4 SCANIA MAN IVECO MERCEDES

05 Jan 23:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 450  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Scania R450

03 Jan 11:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 410  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Scania R410

1 EUR

21 Dhj 05:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R440  ·  Gjevgjeli

Scania Euro 6

2 EUR

18 Dhj 10:03 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Koçan

Scania Irizar K310

13 000 EUR Намалена цена

13 Dhj 12:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.500  ·  Kriva Pallankë

MAN TGX-500KS

44 000 EUR

26 Nën 17:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 124  ·  Prilep

Otkup na kamioni za delovi

14 Nën 19:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  124.420  ·  Shkup  ·  Ilinden

Scania 124

14 Nën 11:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 450  ·  Shkup  ·  Ilinden

SLOVENIJA

55 000 EUR Намалена цена

11 Nën 19:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 440  ·  Vinicë

Scania R 440 euro 6 2012

20 000 EUR

15 Tet 21:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.440  ·  Kavadar

MAN TGX 18.440 EURO 6

13 Tet 05:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  G400  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Scania G400 -frigo/ladnaca / 2009

12 Tet 16:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Scania G400 - euro5 / frigo-ladnaca

10 Tet 15:13 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

SCANIA R410

09 Tet 10:35 Pjesët rezerve  ·  Shkup  ·  Butel

Polovni delovi za Scania 124

08 Tet 15:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 410  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Scania Mega R 410

30 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Scania | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Scania во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • scania во категорија Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës | Iveco
  • Scania во категорија Vetura | Citroën | Jumper
  • scania во категорија Makina
  • Scania во категорија Traktorë
  • SCANIA во категорија Shitja me shumicë/Mall
  • scania во категорија Goma dhe Bandazhe
  • Scania во категорија Makina për kamping
  • Scania во категорија Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës | Iveco
  • Scania во категорија Vila

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione