Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Moped (nën 50cc)

Aprilia , 204
Gilera , 37
Hamachi , 280
Honda , 25
Keeway , 69
Kymco , 80
Peugeot , 36
Piaggio , 68
Tomos , 157
Vespa , 67
Yamaha , 51
Peugeot , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Moped (nën 50cc) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:28
Линк
Moped (nën 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Vespa Primavera 50cc

3 195 EUR Намалена цена

06 Pri 03:04
Линк
Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Ohër

Se prodava moped

600 EUR

10 Mar 20:59
Линк
Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Elektricen trotinet MS Energy

1 MKD Намалена цена


Sot 13:14 Moped (nën 50cc)  ·  Keeway  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Keeway skuter

400 EUR

Sot 11:28
Линк
Moped (nën 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Vespa Primavera 50cc

3 195 EUR Намалена цена

15 Pri 15:10 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Shkup  ·  Karposh

Vespa Sprint

2 900 EUR

14 Pri 14:04 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Ohër

Italjet Charger 8m

1 100 EUR

12 Pri 16:44 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

hamachi 50cc

11 Pri 15:24 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  johnway  ·  Gostivar

Hamachi Darkness 4t 50cc

1 100 EUR

11 Pri 09:32 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Ohër

Hamachi Dragon

1 000 EUR

09 Pri 19:27 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  SYM  ·  Shkup  ·  Centar

Nov SYM Symphony

2 090 EUR

09 Pri 18:47 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  SYM  ·  Shkup

SYM ORBIT 50 NOV 2.300KM SO KUFER GIVI

1 550 EUR

09 Pri 12:20 Moped (nën 50cc)  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Aprilia SR 50 KAKO NOVA

1 950 EUR

08 Pri 16:48 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

Se prodava moped -Chuanl

350 EUR

08 Pri 10:12 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava trotinet MI Essential

17 000 MKD

07 Pri 22:57 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Elektricen trotinet Xiaomi 4

30 000 MKD

07 Pri 11:51 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Garelli  ·  Prilep

Garelli XO 50 - 2T

800 EUR

06 Pri 15:42 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Ohër

Trotinet

30 000 MKD

06 Pri 03:04 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Ohër

Se prodava moped

600 EUR

05 Pri 14:11 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Veles

Prodavam električen skuter

05 Pri 13:50 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kavadar

Електричен тротинет

3 200 MKD

04 Pri 21:34 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Veles

Se prodava Amigo Avenza

1 100 EUR

04 Pri 05:13 Moped (nën 50cc)  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Baram skuter 50 cc od 300 do 350

04 Pri 04:16 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Velosiped elektro Kalkof 28 zool

600 EUR

02 Pri 21:44 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Skuter Hamachi

800 EUR

02 Pri 05:39 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Garelli  ·  Ohër

Polu nov koristen pojke od 1 godina

5 000 MKD

02 Pri 05:37 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Vallandovë

Se prodava motorce 50 cc kupeno od salon prv sopstvenik 2021

650 EUR Намалена цена

02 Pri 05:37 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Lifan  ·  Ohër

Longija 70cc

700 EUR

31 Mar 15:49 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

Se prodava elektricen skuter

65 000 MKD Намалена цена

28 Mar 18:39 Moped (nën 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Piaggio Vespa 50cc Sprint Sport Limited Edition

3 000 EUR

28 Mar 17:31 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Baotian  ·  Vallandovë

Baotian 50cc

900 EUR

28 Mar 16:34 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava/zamenuva Italjet 8M Charger 50CC 2T

1 300 EUR

27 Mar 21:29 Moped (nën 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Sim Fidel 4

26 Mar 16:09 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Drug model  ·  Shkup

Libery

28 000 EUR

26 Mar 16:07 Moped (nën 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam elektricen skuter VESPA

2 300 EUR

25 Mar 17:49 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Xiaomi Mi M365

8 000 MKD

25 Mar 12:38 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Тrotinet MI Essential

17 500 MKD

24 Mar 20:12 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Dna  ·  Veles

Gilera DNA 50 2006 Facelift Unikat ZAMENA ZA SMART for TWO

1 700 EUR

24 Mar 10:37 Moped (nën 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Sim Fidel 4

2 200 EUR

18 Mar 16:35 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

50cc vespa 2010

500 EUR

16 Mar 16:30 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

електричен скутер Ducati pro-2 evo

20 000 MKD

15 Mar 10:42 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Strugë

Hamachi Rocket

1 300 EUR

10 Mar 20:59 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Elektricen trotinet MS Energy

1 MKD Намалена цена

08 Mar 23:02 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Shkup  ·  Çair

Piaggio Vespa 2018 50cc

2 500 EUR

08 Mar 01:39 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

MS ENERGY E21

600 EUR

07 Mar 00:07 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Speedfight  ·  Kërçovë  ·  Osllomej

Cervice Peugeot

300 EUR

07 Mar 00:07 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam Hamachi R9 50 cc NOVO 0000 KM

07 Mar 00:05 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Avenza 50cc

1 300 EUR

06 Mar 10:39 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  SYM  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam trotinet Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

13 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione