Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:54
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Prodava AUDI A5 Quattro 3.0

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 10:53
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 15:34
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tetovë

Ford Mondeo 2.0 FULL

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 17:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Se prodava opel astra 1.7h turbo diesel

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:21 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Tetovë

Bmw X6 xDrive 2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Vw golf6 2.0 tdi

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 Auto sallon Vetura  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tetovë

Mini one

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG STYLE 2020

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:54
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Prodava AUDI A5 Quattro 3.0

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.6 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 21:42
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tetovë

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW Passat b6

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 19:11 Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Tetovë

Se prodava volvo v60

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:12 Vetura  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Tetovë

SE PRODAVA

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 16:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW PASSAT 2.0 125KW 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 15:22
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

Se prodava

6 000 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 22:26 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tetovë

Opel Antara 2.0 CDTI 4X4 odlicna moze zamena

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 22:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tetovë

Odlicna Bora 1.9TDI 116(6 MENIAC) Servisiran Klimatronic

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 22:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tetovë

Mercedes-Benz B180 cdi 2007 odlicen moze zamena

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 20:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 5 2.0 TDI - DSG Automatik - 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 19:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

VW Touran 2008 dizel

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 19:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tetovë

Mercedes Benz C220 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 11:19 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tetovë

Seat Altea 1,4 TSi

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 10:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 1.6 TDI ful option

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:59 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tetovë

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW FR

4 400 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:35 Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Tetovë

CITROEN C1 1.4 HDI ✅

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 13:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Shk 13:38 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Tetovë

SUZUKI JIMNY 1.5 BENZIN 4x4 45.000km. 2019god. "AVTOCENTAR"

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Shk 13:37 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tetovë

AUDI Q5 3.0 TDI 176kw quattro 4x4 AVTOMATIK "AVTOCENTAR"

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 13:36 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tetovë

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 110kw 4x4 7-sedista 09g. "AVTOCENTAR"

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 13:34 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Tetovë

BMW X3 3.0D 150kw 4x4 AVTOMATIK REG. "AVTOCENTAR"

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tetovë

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 115ks 4x4 2009god. "AVTOCENTAR"

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 230  ·  Tetovë

MERCEDES ML 230 4x4 99god. "AVTOCENTAR"

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:30 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tetovë

SEAT LEON 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 13:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

13 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 13:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw DSG AVTOMATIK 2014g. "AVTOCENTAR"

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 13:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2015god. "AVTOCENTAR"

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione