Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 15:34
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo 2.0 FULL

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 15:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

Prodava AUDI A5 Quattro 3.0

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 17:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Тетово

Se prodava opel astra 1.7h turbo diesel

1 МКД

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:21 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Тетово

Bmw X6 xDrive 2009

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 13:21 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Vw golf6 2.0 tdi

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 13:20 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Тетово

Mini one

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:26 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG STYLE 2020

26 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

Prodava AUDI A5 Quattro 3.0

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:50 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово

VW POLO 1.6 2007

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 21:42
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Тетово

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 19:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW Passat b6

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
28 фев. 19:11 Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Тетово

Se prodava volvo v60

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 18:12 Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Тетово

SE PRODAVA

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 16:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 2.0 125KW 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 15:22
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Se prodava

6 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 22:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Тетово

Opel Antara 2.0 CDTI 4X4 odlicna moze zamena

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 22:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Тетово

Odlicna Bora 1.9TDI 116(6 MENIAC) Servisiran Klimatronic

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 22:22 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Тетово

Mercedes-Benz B180 cdi 2007 odlicen moze zamena

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 20:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5 2.0 TDI - DSG Automatik - 2005

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 19:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Тетово

VW Touran 2008 dizel

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
27 фев. 19:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Тетово

Mercedes Benz C220 AMG

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 11:19 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Тетово

Seat Altea 1,4 TSi

6 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
27 фев. 10:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 1.6 TDI ful option

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 12:59 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW FR

4 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 12:35 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Тетово

CITROEN C1 1.4 HDI ✅

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 13:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
25 фев. 13:38 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Тетово

SUZUKI JIMNY 1.5 BENZIN 4x4 45.000km. 2019god. "AVTOCENTAR"

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
25 фев. 13:37 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Тетово

AUDI Q5 3.0 TDI 176kw quattro 4x4 AVTOMATIK "AVTOCENTAR"

15 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 13:36 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Тетово

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 110kw 4x4 7-sedista 09g. "AVTOCENTAR"

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 13:34 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Тетово

BMW X3 3.0D 150kw 4x4 AVTOMATIK REG. "AVTOCENTAR"

7 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 13:33 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Тетово

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 115ks 4x4 2009god. "AVTOCENTAR"

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 13:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 230  ·  Тетово

MERCEDES ML 230 4x4 99god. "AVTOCENTAR"

4 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 13:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

13 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw DSG AVTOMATIK 2014g. "AVTOCENTAR"

12 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 13:27 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2015god. "AVTOCENTAR"

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации