Berovë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Alfa 145 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Sht 12:33 Vetura , Shkup , Karposh

Alfa Romeo 145 1.4 ts

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 21:04 Vetura , Prilep

Alfa Romeo 145 1.9 JTD -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 17:57 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Alfa Romeo 145

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 12:20 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Alfa Romeo 145

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 16:24 Vetura , Sveti Nikollë

Alfa Romeo 145

650 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 22:46 Vetura , Shkup

Alfa Romeo 145

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 16:08 Vetura , Dellçevë

Alfa Romeo 145 reg do sep TOP

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 19:17 Vetura , Shkup , Karposh

Alfa 145

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 17:24 Vetura , Shkup , Centar

ALFA ROMEO 145 1.4 REGISTRIRANA

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 10:15 Vetura , Kumanovë

Alfa Romeo

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim