Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 2
8C , 1
Alfa 145 , 38
Alfa 146 , 49
Alfa 147 , 593
Alfa 149 , 1
Alfa 155 , 13
Alfa 156 , 367
Alfa 159 , 207
Alfa 164 , 11
Alfa 166 , 66
Alfa 33 , 20
Alfa 75 , 1
Alfasud , 1
Brera , 14
GT , 50
GTV , 8
Giulia , 1
Giulietta , 23
MiTo , 37
Spider , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 17:23 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Shkup

alfa romeo 156 1.9 jtd 76kw

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:47 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa Romeo Mito 1.3mjet AutoMilano

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:32 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Shkup

Alfa Romeo 156 1.9 JTD 101hp

950 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 13:05 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Shkup  ·  Karposh

Alfa romeo giulietta 2.0 jtdm-2 170ks dinstiktive oprema

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 13:44 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Alfa 147, 1.9 JTD

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ALFA ROMEO MITO 1.4 TURBO QUADRIFOGLIO VERDE ⁷

7 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 17:19 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Kriva Pallankë

Alfa Romeo 147 1.9JTD 120ks REG+SERV - 2008

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 09:20 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Koçan

ALFA ROMEO MITO 1,3 MJET 95 KS FACELIFT 2011 PERFEKTNA !

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 20:06 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Alfa Romeo Mito 1.6jtd

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:53 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Karposh

Alfa romeo 147 jtd 2002

1 150 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 13:13 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Shkup  ·  Karposh

ALFA.ROMEO.159.2.4.JTD.6.BRZINI.06.GOD.REG.03.2025.FULL

2 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:33 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Shkup  ·  Karposh

Alfa Romeo 156 1.9

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:36 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa-Romeo MiTo QUADRIFOGLIO VERDE UNIKAT 170hp ������������

7 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 14:05 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Shkup

Alfa Romeo 159 1.9jtdm - 08

2 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 23:29 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Krushevë

SE prodava Alfa Romeo 147 1.9 120ks 078 419 108

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 18:49 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120hp VELOCE ��

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 13:25 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa Romeo 147jtdm

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 13:21 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Kavadar

mnogu dobro socuvana alfa 159

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 09:53 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Strugë

Alfa Romeo 147 facelift 1.6 TS 120ks

2 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 08:49 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Centar

Alfa Romeo 1.9 JTD 150ks

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 18:35 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v Busso

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 15:14 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 21:06 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa Mito 1.6 JTD 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 11:06 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Giulia  ·  Kriva Pallankë

Се продава Alfa Romeo Giulija

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Jan 10:26 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Vinicë

Alfa Romeo 146 junior 1999

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 10:39 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Друг модел  ·  Koçan

ALFA-ROMEO STELVIO 2.2 TD Q4 180HP AUTOMATIC

25 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 11:44 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Kavadar

Се продава АЛФА

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 16:31 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup

Alfa Romeo 147 TS Facelift

2 600 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 12:06 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Друг модел  ·  Koçan

ALFA-ROMEO STELVIO 2.2 TD Q4 180HP AUTOMATIC

25 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 17:29 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Shkup

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0MULTIJET FULL OPREMA-11

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 14:01 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Друг модел  ·  Koçan

ALFA-ROMEO STELVIO 2.2 TD Q4 180HP AUTOMATIC

25 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 08:40 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Koçan

Alfa-Romeo Mito 1.3 jtdm 95hp

12 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 18:12 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Delovi za Alfa Romeo 147 - najniski ceni

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 13:31 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Sveti Nikollë

Alfa Romeo 156 TS 2.0 155 ks

1 100 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 18:08 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120ks - 08

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Dhj 13:00 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Alfa Romeo Mito

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 19:54 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Alfa Romeo 147 1.9 JTD-04-klima-Reg.Cela Godina

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:51 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Shkup  ·  Butel

Alfa 156 1,9 115ks

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Dhj 09:52 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa Romeo 147 1.9JTDm odlicna

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 18:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Tetovë

Alfa Romeo 147 benzinec 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 11:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Alfa Romeo 156 (700eur)

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 07:30 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkup

Alfa Romeo 147 1.9 JTD-04-klima

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 19:29 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Shtip

ALFA ROMEO 166 2.0 T.SPARK BENZIN/PLIN ! UNIKAT !

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 22:16 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Alfa Romeo-Mito 1.3 jtd 2011 multijet

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 19:28 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Negotinë

Alfa romeo JTDm 1.9 -120hp

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 12:01 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Shkup  ·  Centar

Alfa Romeo 156 1.9jtd

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 05:52 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Prilep  ·  Dollnen

Se prodava Alfa Romeo 156 1.9 jtd

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Tet 02:37 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prilep

1.9 jtd

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 17:52 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa 159

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 08:12 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Strugë

Alfa Romeo

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Alfa Romeo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione