Berovë | Makina | Vetura | Alfa Romeo | GTV | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


18 Sht 16:01 Vetura , Shkup

ALFA ROMEO GTV 2000cm OLD TIMER -77

88 000 MKD

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 18:50 Vetura , Shkup , Karposh

ALFA ROMEO GTV OLD TIMER -77

88 000 MKD

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Tet 16:28 Vetura , Tetovë

Alfa Romeo GTV 1.8 t.s

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 11:48 Vetura , Shkup , Centar

ALFA ROMEO FULL OPREMA NAJUBAV

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 10:21 Vetura , Manastir

ALFA ROMEO GTV V6 itno

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 08:01 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Alfa Romeo GTV

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 23:53 Vetura , Shkup , Kisella Voda

ALFA GTV 2.0 16V

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Nën 16:38 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Alfa Romeo GTV -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 22:59 Vetura , Kumanovë

Alfa Romeo GTV 2.0 16v Twins Park Ful oprema -96

1 799 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Gush 15:27 Vetura , Shkup

Alfa Romeo GTV V6 TB Benzin/Plin LOVATO -00

2 200 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim