Vallandovë | Makina | Vetura | Daewoo | Nexia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


20 Sht 15:30 ,

Nexia 95

30 000 MKD

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 09:06 ,

Се продава

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 02:54 , ,

Daewoo Nexia -96

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Qer 23:31 , ,

Se prodava

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 13:55 ,

Se prodava kola vo dobra sostojba

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:31 , ,

Daewoo Nexia

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 10:20 , ,

Daewoo Nexia GLX

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 12:27 , ,

Daewoo Nexia -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 19:55 ,

Daewoo Nexia 1.5 -98

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim