Kavadar | Makina | Vetura | Fiat | Sedici

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 Dhj 11:08 ,

FIAT SEDICI 1.9 DIZEL 4x4 PERFEKTEN

3 690 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 14:17 ,

Fiat Seidici 1.9JTD 4x4

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 19:45 ,

FIAT SEDICI 1.9M-JET 4x4 120ks 108000km MAKS AUTO

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Qer 17:34 ,

FIAT SEDICI 1.9M JET 120KS 4x4 6BR LIZING MAKSAUTO

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 19:55 ,

FIAT SEDICI 1.9M-JET 4x4 6BR KOZHA LIZING MAKSAUTO

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 15:08 , ,

Fiat Sedici 1.9 MultiJet 4X4 120KS -07

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim