Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Fiat

124 , 5
126 , 14
130 , 4
131 , 3
500 , 73
500C , 8
500L , 14
500X , 4
Barchetta , 5
Brava , 147
Bravo , 330
Coupe , 12
Croma , 64
Doblo , 346
Ducato , 46
Fiorino , 41
Freemont , 1
Grande Punto , 395
Idea , 36
Linea , 79
Marea , 78
Multipla , 40
Palio , 28
Panda , 101
Punto , 1363
Punto Evo , 53
Qubo , 15
Scudo , 46
Sedici , 29
Seicento , 66
Stilo , 383
Tempra , 49
Tipo , 134
Ulysse , 61
Uno , 120
X 1/9 , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Fiat | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 10:35
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Punto EVO 2010 / 1.3 Diesel Multijet / Euro 5

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 19:48
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Kumanovë

Fiat Qubo 94000KM (NEUVEZUVANO, PRV GAZDA)

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Mar 09:55
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Dje 17:06 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Shkup  ·  Ilinden

Fiat Fiorino 1.3 d *klima* 2018 Godina

6 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:33 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Manastir

FIAT PUNTO 55 S

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:28
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Karposh

Продажба ФИАТ Пунто

Viti: 1996
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 13:04 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Kumanovë

FIAT PANDA 1.1 BENZIN 07 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Shtip

Fiat Qubo- 2012 godina

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 16:56 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Fiat Punto

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 11:55 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Shkup

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 10:15 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 2011 EURO 5 FULL OPREMA

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 09:57 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Fiat Punto Evo RACING 1.3 M-Jet 2013 godina

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 09:57 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet 2011 godina Euro 5

4 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 20:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Strumicë

Fiat Croma

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:15 Vetura  ·  Fiat  ·  500C  ·  Shtip

FIAT 500 c 1.2 8V

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 11:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Centar

PRODAVAM FIAT PUNTO 1.2 IE 8V 2007g. PLIN/BENZIN(ПУНТО)

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Pri 10:36 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 2003 KLIMA SERVO ABS REGISTRIRANO

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 10:35 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Punto EVO 2010 / 1.3 Diesel Multijet / Euro 5

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 10:30 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Ilinden

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 51kw Unikat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 08:44 Vetura  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiat Tipo 1.3 MultiJet 2017G. 117.000KM OD PRV GAZDA FABRIKA

10 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 15:01 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Panda 1.2i 70ks 2012g

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
12 Pri 10:00 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Shkup

FIAT 500 PANORAMA ODLICNO 1.3Mjet 2011 GOD FUL OPREMA

6 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 09:51 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62KW 2011 GODINA

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 09:14 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500L  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat 500L 1.6jtd AutoMilano

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 09:12 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat 500 0.9benzin AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 09:11 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Punto 1.4benzin/plin AutoMilano

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 15:28 Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Veles

Fiat Bravo 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 12:50 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

Old timer fiat 500 vo solidna sostojba

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 11:36 Vetura  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Shkup  ·  Centar

Fiat Scudo so ladilnik

6 650 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:38 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Kriva Pallankë

Fiat Stilo 1.9JTD 116ks REG+SERV - 2004

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 10:24 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Kriva Pallankë

FIAT DOBLO MAXI 2.0 M-JET 135 KS 925KG TOVARNO 2014 VIP AUTO

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:03 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Kriva Pallankë

Fiat 500 1.3JTD 75ks 4L/100KM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 14:02 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Kriva Pallankë

Fiat 500 1.3JTD PANORAMA/NAVI/KOZHA MOZNOST NA RATI - 10

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 12:04 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Shkup

Fiat DOBLO 1.3 Multijet - Hladnjača

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Pri 11:42 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Shkup

Fiat DOBLO 1.3 Multijet - Hladnjača

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 20:04 Vetura  ·  Fiat  ·  500X  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FIAT 500X 1.6 M-jet (120hp)euro6*Full Oprema*Nov*16g.����

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 18:46 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Shkup

Fiat Seicento 2006 tovarno

1 100 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 16:32
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Koçan

Se prodava Fiat Qubo vo odlicna sostojba

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 10:10 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Punto EVO 1.3 JTD Avtoplac Dirala Avtomobili

4 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Punto EVO 1.3 JTD Avtoplac Dirala Avtomobili

4 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiat Punto EVO 1.3 JTD Avtoplac Dirala Avtomobili

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Kumanovë

Fiat Fiorino 1.3 multijet 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 09:02 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Kriva Pallankë

FIAT BRAVO 1.9 M-JET 8V DINAMIK LINE MODEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 17:05 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kumanovë

Fiat Punto 1.2

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 12:15 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Radovisht

FIAT Fiorino Furgon 1.3 JTD so 86.000 km MK

10 890 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Pri 09:54 Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FIAT BRAVO 1.6JTDm 120hp FACELIFT 2012g

5 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Strumicë

FIAT GRANDE PUNTO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 07:13 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Fiat seicento Van

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Pri 18:19 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Kavadar

FIAT 500 sport avtomatik 2012 god

7 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 16:19
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Berovë

Fiat Stilo 1.9 Disel 120HP Mutlijet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Pri 16:24 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Prilep

СЕ ПРОДАВА FIAT DOBLO 1.3 66KW 2011 EURO 5

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 14:45 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

Fiat 500 1.2 70KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08 MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Fiat | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione