Kavadar | Makina | Vetura | Fiat | Tipo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


11 Jan 18:50 ,

Fiat tipo 1.6

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 14:51 ,

Fiat Tipo

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 17:31 ,

Fiat Tipo 1.7 dizel

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 13:28 ,

Fiat Tipo

11 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 10:44 ,

Fiat Tipo 1.6

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 12:23 ,

Fiat Tipo 1.4

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Sht 04:17 ,

Fiat Tipo

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 01:28 , ,

Fiat tipo plin Atest registrirano

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 01:28 , ,

Fiat Tipo

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Gush 02:28 ,

Fiat Tipo

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim