Tetovë | Makina | Vetura | Ford | B-Max

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 Maj 18:43 Shitorja ,

FORD B-MAX 1.5 TDCI TREND LINE UVOZ HOLANDIJA NOV

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 18:37 Shitorja ,

FORD B-MAX 1.4 BENZIN + ATEST PLIN TITANIUM UNIKAT

7 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 22:35 , ,

FORD B-MAKS

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Maj 12:49 ,

FORD B-MAX -18

6 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Jan 16:32 , ,

Ford B-Max 1.6 TDCI 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Nën 00:19 , ,

FORD B-MAX -14

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim