Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 4
B-Max , 15
Capri , 1
C-Max , 185
Cougar , 10
Courier , 26
EcoSport , 2
Edge , 1
Escape , 3
Escort , 606
Explorer , 11
F 150 , 4
F 350 , 1
Fiesta , 1148
Focus , 1597
Fusion , 150
Galaxy , 272
Granada , 1
GT , 1
Ka , 174
Kuga , 59
Maverick , 11
Mondeo , 880
Mustang , 25
Orion , 20
Probe , 11
Puma , 30
Ranger , 6
Raptor , 1
Scorpio , 14
Sierra , 7
S-Max , 63
Streetka , 5
Taunus , 9
Taurus , 1
Tourneo , 24
Transit , 206
Windstar , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ford | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:19
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kumanovë

Ford Kuga Titanium Avtomatik 2.0 TDCI CH

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 18:14
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Mondeo 2013 2.0 TDCI

8 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:53
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

Ford Focus SW со 30,000km

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Dje 22:45 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Strumicë

Ford KA 1.3 tdci TITANIUM

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Ford Ka kako nova

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:22 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Butel

Ford Mondeo 2.0 TNG

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:21
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Ford Fiesta 2010 година

4 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:30 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:19
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kumanovë

Ford Kuga Titanium Avtomatik 2.0 TDCI CH

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:49 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Shkup  ·  Ilinden

FORD S MAX 2.0tdci 140ks 2015 AVTOMATIK LED PANORAMA 7 SEDIS

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:23 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Ilinden

FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS 2009 G

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:22 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkup  ·  Ilinden

FORD C MAX 1.6TDCI 70KW 2011 G TITANIUM

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:19 Vetura  ·  Ford  ·  B-Max  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford B-max 1.0-ecoboost(101hp)*TITANIUM*14g.����

6 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 00:37 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:17 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Manastir

Se prodava

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 10:27 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkup

Ford C Max 1.6 tdci Garaziran

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:10
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Strumicë

Ford Focus Kombi 1.6 TDCI - Dizel, Reg cela godina

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 21:32 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Kuga Style 1.5 TDCi 120KS NEUVEZENA

17 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Pri 18:26 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Ka

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 15:31 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD FIESTA 1.4 BENZIN GHIA

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 21:03 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FORD FIESTA 1.4 TDCI 75 KS jimauto group

4 050 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 20:43 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FORD C-MAX 1.6 TDCI 70KW-13god ODLICEN-SER.KNISKA-REGISTIRAN

7 299 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 18:18 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD FIESTA 2018 NEUVEZENA

9 350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Pri 15:09 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford C-Max 2.0 TDCI 136 KS FACELIFT

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:53 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Kumanovë

FORD GALAXY 2.0HDI 7 sedista

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:29 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Kriva Pallankë

FORD MONDEO 2.0tdci 103KW AVTOMATIK PERFEKT AUTO

8 800 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup

FORD FIESTA 1.5 DCI 55KW PROIZVEDENA 2013 GODINA

6 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 09:13 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

10 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 06:41 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Manastir

Ford Fiesta 1.3 benzin klima redizajn model 2007 nova

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 10:47 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Mondeo 2007 benzin i plin

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 10:00 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Focus 2007g 1.6 tdci

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 09:20 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup

FORD FIESTA 1.5 TDCI FABRIKA 2014 GOD REDIZAJN

5 699 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 19:29
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Ford C max

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:03 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Kriva Pallankë

Ford Mondeo 1.8TDDi 115ks - 2002

1 750 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:40 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

FORD FIESTA 1.2I 60KW NA 140.000KM 09G PERFEKT AUTO

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 18:47 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup

FORD FOCUS 1.6 TDCI ECO 90K.S MOZE ZAMENA I NA RATI

4 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:53 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

Ford Focus SW со 30,000km

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 14:31 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup

FORD FOCUS 1.5 TDCI 95KS 6MT TREND 2019G VO TOYOTA SK

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiesta 1.4 tdci 2009 Avto Plac Dirala Avtomobili

4 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 09:16 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FORD FIESTA 1.4 TDCI FULL TITANIUM 2010

1 111 MKD

09 Pri 09:02 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Veles

FORD C MAX 2,0 TDCI TITANIUM 2015 - A.C.AVTO ALEX VELES

8 980 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 05:18 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Ford Mondeo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 19:02 Vetura  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Fusion 1.4 Tdci

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 18:14 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Mondeo 2013 2.0 TDCI

8 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 09:26 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Mondeo

4 350 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 18:41 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam Ford Fiesta

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 09:59 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Focus 1.6TDCi 66kw/90hp 2008g

4 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 16:40 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 08:01 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Veles

FORD FOCUS 1.5tdci-2018g-NAVI-EXECUTIVE

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Pri 21:55 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Fiesta 1.25i 2012g 94oooKM!!! NOVA KOLA

5 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Pri 21:53 Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Veles

Se prodava Ford Galaxy 2012 godina

8 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 20:08 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FORD FIESTA 1.25i 2012g TITANIUM

5 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Pri 16:37 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Форд бензин

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ford | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione