Mogillë | Makina | Vetura | Hyundai | Santa Fe

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 Korr 15:17 ,

Hyundai Santa Fe -06

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Nën 06:42 ,

Hyundai Santa Fe -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 15:42 Shitorja ,

HYUNDAI SANTA FE - 03

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 15:49 ,

Hyundai Santa Fe 2.2cdti -06

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim