Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Hyundai

Accent , 282
Atos , 42
Coupe , 47
Elantra , 28
Excel , 2
Galloper , 23
Getz , 103
Grandeur , 1
H-1 , 19
H 100 , 4
Lantra , 48
Matrix , 10
Pony , 60
S-Coupe , 1
Santa Fe , 139
Santamo , 1
Sonata , 34
Terracan , 29
Trajet , 7
Tucson , 116
i10 , 32
i20 , 26
i30 , 98
i40 , 1
ix20 , 4
ix35 , 41
ix55 , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Hyundai | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 19:16 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Shkup

Hyundai I30 1.4 benzin 80kw proizvedena 2009

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:07 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Ohër

Hyundai IX35 1.7 CRDI 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:01 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.GETZ.1.1.BENZIN.05.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  S-Coupe  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.COUPE.1.5.BENZIN 93.GOD.OD.PRV.GAZDA.KAKO.NOVO

1 499 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:45 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Veles

HYUNDAI i20-FACELIFT-1.1 CRDi-EURO 5

5 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Kriva Pallankë

Hyundai ix35 2.0CRDi 135ks AWD 4X4 FULL OPREMA - 2012

11 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 15:54 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 4X4 07GOD FULL OPREMA REG

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 10:30 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hyundai i10 1.1benzin AutoMilano

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 18:23 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Kriva Pallankë

HYUNDAI ix35 2.0CRDI 140KS 4X4 6BRZINI KOZHA EU-5 MAKSAUTO

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 14:22 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2007GOD***49KW-67KS***

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 22:35 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Manastir

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--FACE LIFT--MODEL 2013--NOVA!!!!!!!!

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 22:34 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Manastir

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!

5 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 22:32 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009!!!NOVO!

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 22:32 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Manastir

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!

3 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:35 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Butel

Hyundai Getz, neuvezuvano, benzin plin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 13:15 Vetura  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Shkup  ·  Centar

HYNDAI ELANTRA BENZIN PLIN 40000km IMA I GARANCIJA

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Shk 11:13 Vetura  ·  Hyundai  ·  H-1 Starex  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Hyundai H 1

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 12:04 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hyundai Tucson 2019

26 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Shk 09:52 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Shkup  ·  Karposh

Hyundai i20 1.4 crdi 2011 full servis max sacuvana

4 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
21 Shk 14:30 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Kriva Pallankë

HYUNDAI I20 1.4 CRDI 55KW.DINAMIK OPREMA

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 09:19 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Butel

#HYUNDAI TUCSON EXECUTIVE 4WD

22 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Shk 21:48 Vetura  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hyundai elantra 1.6MPI, 2019

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Shk 12:08 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Shkup  ·  Çair

Hyundai i30 1.6 CRDI 2014 81 KW 110 KS

9 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 08:05 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Veles

HYUNDAI ix35 4x4 2.0crdi-INVENTIVE

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 16:11 Vetura  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Shkup  ·  Centar

Hyundai Coupe tiburon

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 10:07 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

17 500 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Shk 10:07 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Kumanovë

Hyundai i20 1.2 Benzin 57 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 14:54 Vetura  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Gostivar

Се продава

15 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 12:41 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Ohër

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI KOZA LED GREACI FULL - 11.MT Auto

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 12:31 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Ohër

HYUNDAI GETZ 1.1 70 KS KLIMA 5 VRATI UNIKAT - 08.MT Auto

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 12:06 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Ohër

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 10:31 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

Hyundai IX35

15 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 09:06 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hyundai Tucson 1.6, 150ks

27 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 10:00 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

HYUNDAI I30 SW 1.4i LPG 80KW 2010 (ATESTIRAN PLIN)

4 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 16:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Kërçovë

Hyundai Tucson 1.6 CRDi 136ks 2WD 7DTC автоматик со Ultimate

33 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Shk 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Butel

TOP HYUNDAI ix35 2.0CRDi/KUPEN VO MK/REG.CELA GODINA/8 GUMI

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 11:56 Vetura  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Koçan

Se prodava kola odrzuvana servis

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 01:57 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Centar

Hyundai 2.0 CRDI AUTOMATIC

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 15:12 Vetura  ·  Hyundai  ·  Galloper  ·  Tetovë

Hyundai Galoper Off Road

6 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 13:43 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shtip

HYNDAI TUCSON AVTOMATIC DIZEL

19 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 12:32 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Ohër

HYUNDAI I30 1.4 80kw

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 17:39 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Manastir

Hyundai I 30

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 05:03 Vetura  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Hyundai 1.3. 96 god

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 04:10 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Manastir

Se prodava Hyundai I 30 dizel 4800 evra

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 04:09 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Strumicë

Hyundai ix35 2.0 benzin

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 14:10 Vetura  ·  Hyundai  ·  Matrix  ·  Shkup  ·  Centar

prodavam hundai matrix 2004 god. super sostojba

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 21:16 Vetura  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hyundai Kona 1.6 CRDi Business Navi, PDC, Camera

16 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 21:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Shkup  ·  Petrovec

RENT A CAR Skopje Economy - +38970390606

33 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 16:31 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kumanovë

Hyundai Santa fe

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 15:00 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Kavadar

Hyundai i 30

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Hyundai | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione